Architektura, domy marzeń

Nowoczesny dom z betonu przyciąga uwagę wszystkich

Dom 1001Nights, zaprojektowany przez A-Cero Studio w Madrycie, Hiszpania

nowoczesny dom o minimalistycznym designie

Dom 1001 Nocy jest nowoczesny Betonowy dom zadowoli każdego, kto myśli progresywnie i lubi korzystać z nowych materiałów. Bez względu na to, co myślisz o betonowych domach, przygotuj się na niespodziankę. Architekci z A-Cero zaprojektowali ten spektakularny nowoczesny betonowy dom niczym futurystyczną fortecę.Rozległe formy rzeźbiarskie domu 1001Nights są fascynujące, ale jednocześnie chronią prywatność właścicieli.

Spektakularny nowoczesny dom z betonu

Jest to bardzo osłonięty dom i możemy sobie tylko wyobrazić ekscytujący wystrój wnętrz ukryty za tymi ścianami. Fasada Betonowy dom wnętrze skrywa złożony system o różnej objętości. Wszystkie detale zaprojektowano asymetrycznie, krzywo. Estetyka Betonowy dom jest niekwestionowany i pozostawia niezatarte wrażenie. Betonowe formy są bardzo blisko siebie i dlatego wydają się większe. Dzięki dynamicznej architekturze gra światła i cienia.

minimalistyczne podwórko nowoczesnego domu z betonu

nowoczesny basen - minimalistyczny dom

Główne wejście „1001 nocy” Betonowy dom z A-Cero Architekci kryją się za doskonałą konstrukcją. Tylna elewacja została zaprojektowana tak, aby była bardziej otwarta – szklana fasada wpuszcza wystarczającą ilość światła do domu. Dziedziniec był inspirowany ogrodem zen w stylu japońskim. Podstępne baseny są w nocy oświetlone lampami LED i w wyjątkowy sposób odbijają strukturę budynku.

Od Jaz

innowacyjne oświetlenie - nowoczesna architektura

Ekscytujący projekt – betonowy dom w Hiszpanii

nowoczesny dom z oświetleniem LED

nowoczesna architektura – kolorowe oświetlenie

ekscytujący design - nowoczesny dom

ciekawy projekt domu w Hiszpanii

ekscytujący projekt - betonowy dom

nowoczesne białe meble ogrodowe

nowoczesne meble w ogrodzie

ekscytująca nowoczesna architektura

nowoczesny projekt domu - ekscytujący pomysł