Architektura, domy marzeń

Nowoczesny dom wakacyjny w Indiach z innowacyjną konstrukcją

nowoczesna fasada ściana z kamienia naturalnego

W Ahmeadabad w Indiach jest nowoczesny dom wakacyjny zlokalizowane z innowacyjną konstrukcją. Podobnie jak statek, osobliwa forteca na zachodnim wybrzeżu oferuje wspaniałe widoki na ocean. Architekci umiejętnie stworzyli połączenie z wodą i stworzyli inspirujący dom do wypoczynku dla całej rodziny i przyjaciół.

Nowoczesny dom wakacyjny – elegancka architektura

Luksusowy Dom Rodzinny Ocean Indie

Długa, zakrzywiona ściana jest głównym elementem projektu i przyciąga uwagę. Wykonana z lokalnych kamieni nowoczesna konstrukcja łączy otaczającą przyrodę z au

Fasada domu. Jak tylko będziesz w nowoczesny dom wakacyjny wchodząc, czujesz się jak na cichej wyspie otoczonej wodą. Miasto i codzienne troski szybko odchodzą w zapomnienie, a luźna atmosfera sprzyja udanemu wypoczynkowi. Część dzienna jest otwarta i otoczona basenem. Strefa prywatna znajduje się w piwnicy i wygląda na bardziej zamkniętą.

Nowoczesny dom wakacyjny ze ścianą z kamienia naturalnego

nowoczesne luksusowe wnętrze basenu?

Jedną z wyróżniających cech Domek letniskowy są kamienne ściany wykonane z bazaltu, ciemne drewniane panele ścienne, ciemne kolory i woda obecna wszędzie we wnętrzu. Doskonałym pomysłem architektonicznym jest wykorzystanie wody jako elementu łączącego we wnętrzu. Przestronny salon oferuje przytulną atmosferę dla rodziny. Wnętrze charakteryzuje naturalna kolorystyka i zużycie drewna. Obficie przeszklona fasada wizualnie łączy wnętrze z otoczeniem. Eleganckie dzieła sztuki, posągi i perskie dywany to jedyna dekoracja, której potrzebuje projekt. Każdy pokój w nowoczesnym domu oferuje widok na piękną okolicę. Doskonała lokalizacja zainspirowała architektów do zaprojektowania i tak powstało przestronne patio pod palmami.

Nowoczesny dom wakacyjny w Indiach

przestronna część dzienna drewniane meble

To nowoczesny dom wakacyjny w Indiach jest idealną okazją do odpoczynku dla całej rodziny. Eleganckie meble w zabudowie w łazience i łóżko z baldachimem w sypialni przyciągają uwagę każdego. Ciemna ściana z naturalnego kamienia wygląda nieco egzotycznie.

Rustykalna jadalnia

rustykalna-jadalnia-nowoczesne-oświetlenie

Nowoczesne posągi wewnętrzne

nowoczesne posągi wewnętrzne

Dom wakacyjny w Indiach – łazienka

Domek Indie Łazienka

Meble ogrodowe i ładny widok?

Meble-patio-piękny-widok

Nowoczesny basen w Indiach

Luksusowa rezydencja w Indiach?

Dom wakacyjny z dużym tarasem

duży taras widok na dom wakacyjny

Ciekawa fasada – dom przybrzeżny Indie

ciekawa-fasada-luksusowy-dom-indie

Elegancki dom rodzinny w Indiach

Basen w domku India Palm