Architektura, domy marzeń

Nowoczesny dom rodzinny z luksusowym wystrojem wnętrz

nowoczesny-dom-jednorodzinny-wspaniały-widok

A nowoczesny dom rodzinny w Beverly Hills przyciąga uwagę swoim luksusowym wystrojem wnętrz. Dom powstał na miejscu starego budynku z XVIII wieku. Ta nowoczesna architektura, położona w jednej z najlepszych dzielnic Los Angeles w Kalifornii, ma wiele do zaoferowania. Zabierzemy Cię na wycieczkę po tym prawdziwym wymarzonym domu.

Nowoczesny dom rodzinny z odkrytym basenem

rustykalny salon z bali stołowych

Jak to jest dla nowoczesny dom rodzinny Słyszeni w Kalifornii właściciele chcieli luksusowej nieruchomości z dużym basenem i pięknymi widokami. Dzięki architektom Pracownia Architektury Jendretzki z Nowego Jorku to życzenie się spełniło. Luksusowa nieruchomość rozciąga się na ponad 1500 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i ma hojnie przeszkloną fasadę, która otwiera dom na basen. Piękny teren można podziwiać jeszcze lepiej dzięki dużemu patio. Dom otoczony jest drzewami i to nie przypadek, że patio ma drewnianą podłogę – tak architekci z powodzeniem stworzyli wizualne połączenie z krajobrazem.

Nowoczesny dom rodzinny ze stylowym wystrojem wnętrz

Biała sofa narożna Luxury Estate California

A nowoczesny dom rodzinny Przede wszystkim powinna być przestronna, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca dla wszystkich członków rodziny. Ten dom jest również urządzony zgodnie z podstawowymi zasadami minimalizmu – czyli mniej znaczy więcej. Choć we wnętrzu niczego nie brakuje, nie ma też wspaniałych dekoracji ani zbędnych mebli. Drewniana podłoga sprawia, że ​​dom wygląda przytulnie i przytulnie, a duża biała sofa narożna zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla rodziny i przyjaciół. Ładne akcenty tworzy kilka świetlików i ciekawe oświetlenie. Do aranżacji wnętrz preferowano naturalne materiały – drewno, granit i szkło są używane w obfitości. Wyraźnie widać neutralną kolorystykę w łazience i kuchni. Drewniany stół z pnia drzewa w salonie przykuwa uwagę wszystkich i uatrakcyjnia projekt. Do remontu trzeba było wprowadzić wiele zmian, wśród których basen zyskał nowy kształt.

Okna od podłogi do sufitu oferują piękne widoki

przeszklone-fasady-nowoczesne-wnetrza-pomysly

Luksusowa sofa narożna w salonie

Dom jednorodzinny-luksusowy-pokój dzienny

Ciekawa dekoracja z kamykami

luksusowe-wnetrza-projektowanie-kalifornia

Szara łazienka z nowoczesnym prysznicem

elegancka-minimalistyczna-łazienka

Nowoczesny dom jednorodzinny w Kalifornii

luksusowy dom jednorodzinny w Kalifornii

Basen z oświetleniem LED

Luksusowe oświetlenie rodzinnego basenu domowego

Stara pralnia przerobiona na nowoczesny dom jednorodzinny