Architektura, domy marzeń

Nowoczesny dom rodzinny w RPA

basen-na zewnątrz-dom jednorodzinny-metropolia-architekci

Architekci Metropole mają jeden nowoczesny dom rodzinny zbudowany w Zimbali w RPA. W środku dużej roślinności ukryty jest dom o inspirującej architekturze i doskonałej koncepcji. Przedstawiamy ekscytujący pomysł na architekturę, który wygląda zarówno przytulnie, jak i egzotycznie.

Nowoczesny dom rodzinny – koncepcja

 przestronny basen pastio

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem architektów, mają jedną… nowoczesny dom rodzinny zbudowany w RPA. W pobliżu znajduje się kilka źródeł wody, a projekt domu bardzo na tym korzysta – odkryty basen, sztuczne jezioro i strumień spływają z domu do lasu. Roślinność całkowicie otacza dom, co orzeźwia i działa uspokajająco. Płaski kształt sufitu koreluje z wydziałem pomieszczeń w piwnicy.

Nowoczesny dom rodzinny z ciekawą elewacją

 luksusowa-powierzchnia-brązowa-kolorystyka

Powierzchnia mieszkalna od nowoczesny dom rodzinny znajduje się sześć metrów nad ogrodem, co nadaje budynkowi ekstrawagancki wygląd i jednocześnie chroni dom przed niepogodą. Obficie przeszklona fasada wizualnie łączy wnętrze z otoczeniem, a zielone rośliny na zewnątrz uzupełniają stylowe wnętrze. Konstrukcja domu składa się głównie z naturalnych materiałów – beton, woda, ściany z naturalnego kamienia i drewno tworzą przytulną atmosferę. Na zewnątrz domu emanuje atmosfera zen.

Nowoczesne wnętrze domu jednorodzinnego

 beżowo-brązowa sofa narożna do salonu

Ciekawe zestawienie kolorystyczne oraz kompozycja różnych elementów architektonicznych panujących we wnętrzu domu w RPA tworzą zaskakujący klimat w każdym pomieszczeniu. Miękkie, ciepłe odcienie ziemi połączono z dopasowanymi tkaninami w delikatnych, ciepłych odcieniach brązu. Drewno, kamień, szkło i żywe kolory lasu mieszają się we wnętrzu i robią wrażenie. A nowoczesny dom rodzinny z metropolia Architekci powinni również zaoferować wystarczająco dużo miejsca dla rodziny – tak wnętrze wygląda jasno i przestronnie, postawione są ekscytujące akcenty, aby w końcu efektowny projekt fascynował zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz..

B. Angelov

Ciekawa lampa wisząca wykonana z brązu

ciekawa lampa wisząca brąz

Czerwony fotel i szklana fasada w gabinecie

czerwona skórzana szklana fasada fotela

Niebieski rustykalny pokój gościnny

niebieski rustykalny pokój gościnny

Nowoczesna architektura domu

nowoczesny-dom-architektura-otwarta-powierzchnia mieszkalna

Nowoczesna konstrukcja ściany z kamienia naturalnego

nowoczesna konstrukcja elewacji z kamienia naturalnego,

 Ciekawy dom wakacyjny z dachem krytym dachówką w RPA

ciekawy-dach-domek-wakacyjny-RPA

 Nowoczesny dom rodzinny RPA

Nowoczesny dom rodzinny RPA

Stara pralnia przerobiona na nowoczesny dom jednorodzinny