Architektura, domy marzeń

Nowoczesny dom o minimalistycznym designie

Zaprojektowany przez Mario Martinsa w Luz w Portugalii

Nowoczesny-dom-z-minimalistycznym-designem

Aby dopasować się do „perspektywy właścicieli na nowoczesny dom”, należy skorelować ukształtowanie terenu, ogólny krajobraz i pomysły architektów. A nowoczesny dom o minimalistycznym designie w Luz w Portugalii autorstwa architekta Mario Martinsa to niesamowite wyzwanie dla myślenia architektonicznego. Prezentuje swój niecodzienny wygląd i wydajność oraz dobrze wkomponowuje się w otaczający krajobraz morski ze wzgórzami i ciekawą rzeźbą terenu. Aby otaczający krajobraz był częścią życia w domu, dolna kondygnacja jest architektonicznie otwarta na morze, ze szklanymi drzwiami, dzięki czemu jest wystarczająco dużo światła i lazurowej wody oraz widok na wzgórza.

Nowoczesny dom o minimalistycznym designie w Portugalii

Nowoczesny-dom-z-minimalistycznym-designem-Luz-Portugalia

Minimalistyczna architektura jest niezwykle żywa i niezwykła, wskazując na możliwości nowoczesnego designu. Połączeniem poszczególnych poziomów są przeszklone powierzchnie, które wpuszczają światło i naturę do wnętrza domu. Zabudowana powierzchnia zapewnia przestronność standardu mieszkalnego, dobrą wentylację i daje poczucie wyjątkowości z Dom o minimalistycznym wystroju. Wnętrze jest proste, minimalistyczne, wykwintne i stylowe. Motywy przewodnie to biel, czystość i przestronność. Meble dobierane są oszczędnie, ale pełnią rolę akcentów w aranżacji wnętrz. Kuchnia jest całkowicie biała, co potęguje efekt minimalizmu, który jest najważniejszy w architekturze.

Nowoczesny dom o minimalistycznym designie – na zewnątrz

Nowoczesny-dom-minimalistyczny-design

Chęć bycia blisko natury i relaksu w cichej przestrzeni mieszkalnej sygnalizują salony, które znajdują się we wszystkich otwartych przestrzeniach. Oferują one widok na okolicę ze wszystkich możliwych kątów. Nowoczesny dom o minimalistycznym designie to koncepcja, która daje nam szerokie pole do myślenia w odniesieniu do idei architektury minimalistycznej.

B. Angelov

biały projekt salonu

minimalistyczny biały projekt salonu

Szklane okna i białe błyszczące powierzchnie

biała-minimalistyczna-wewnętrzna-kuchnia

Basen i piękny widok?

Nowoczesny-dom-z-minimalistycznym-projektem-basenem

Nowoczesny-dom-z-minimalistycznym-projektem-krajobrazem

Nowoczesny-dom-z-minimalistycznym-designem-Portugalia-Mario-Martins

Nowoczesny dom z minimalistycznym designem w nocy

Nowoczesny-dom-z-minimalistycznym-designem-Mario-Martins