Architektura, domy marzeń

Nowoczesna podziemna willa o spektakularnej funkcji

Nowoczesna-dwór-podziemna-Anglia

A teraz spojrzenie na nowoczesną architekturę z różnicą. Anglicy są znani z fascynującej ekscentryczności i na pierwszy rzut oka wydaje się to cudowne nowoczesna willa pod ziemią pasować do tego opisu. Ale poczekaj. Ten podziemny dom nie został zbudowany z kaprysu. To nie jest przykład szaleństwa. To rzeczywiście superluksusowa podziemna willa?.

Kuchnia z boazerią

Nowoczesna-willa-podziemia-wnętrze

Dom położony jest wśród ogrodów, które odpowiadają okrągłej bryle współczesnej podziemnej willi. Ogrody są jedynym widocznym elementem architektonicznym, poza dużym okrągłym szklanym oknem. Cudownie zielone i wypielęgnowane trawniki i żywopłoty zostały zaprojektowane tak, aby wydostać się z tego tajemniczego oculusa. Ukryty dom znajduje się w Bowden w Anglii i został zaprojektowany przez architekta Neila Collina Homes.

Nowoczesna podziemna willa z tajemnicą

Nowoczesne-rezydencje-podziemia-Neil-Collin-Homes

Ten dom kryje w sobie wiele nieoczekiwanych cech, z których nie najmniej ważnym jest wspaniałe światło i przestronne wnętrze, które jest sprzeczne z zakopaną lokalizacją. Światło z dużych okrągłych okien przepływa przez cały dom. Z wyjątkiem sypialni, która jest dość słabo oświetlona. To stonowane oświetlenie sprzyja oczywiście relaksowi i spokojnemu śnie. Dekoracja w głównym budynku jest w dużej mierze biała, co maksymalizuje dostępne naturalne oświetlenie.

Nowoczesna-willa-podziemne-sypialnie

Schemat aranżacji wnętrz jest prosty i ultranowoczesny. Krzywizny architektoniczne podkreślają zmontowane moduły i układ mebli regulowany centralnym świetlikiem. Bez względu na to, gdzie jesteś w tej nowoczesnej podziemnej willi, wszystko, co musisz zrobić, to zobaczyć przebłysk nieba i drzew na zewnątrz. Bogate elementy z drewna kontrastują z białymi ścianami i dodają definicji otwartym przestrzeniom wnętrz. Okrągły plan piętra sugeruje wygląd zewnętrzny, ale sprytne wykorzystanie przestrzeni jest widoczne tylko wtedy, gdy wchodzisz do środka.

Wielka niespodzianka, że ​​nowoczesna willa kryje się pod ziemią

Nowoczesna-willa-podziemna-zjeżdżalnia

Jeśli ten dom nie jest dla Ciebie wystarczająco imponujący, poczekaj. Ma więcej niespodzianek do podzielenia się. Dom jest w pełni wyposażony we własny wspaniały basen i zjeżdżalnię. Ładnie zaprojektowany, aby podążać za zakrzywionymi kształtami współczesnej architektury podziemnej, basen jest wizualną rozkoszą. Ten dom jest dla ludzi, którzy chcą się dobrze bawić i robić to w spektakularny sposób. Zjeżdżalnia wodna jest pozytywnie futurystyczna i jest doskonałym punktem centralnym imprez.

Przez angielskich architektów Domy Neila Collina

przez Jaz

Basen – Nowoczesna willa pod ziemią

Nowoczesna-willa-podziemny-basen