Architektura, domy marzeń

Nowoczesna architektura miejska – Ravine House w Kanadzie

nowoczesny projekt domu z Kanady

Ten nowoczesny dom zaprojektowała kanadyjska firma architektoniczna architeXture. W sąsiedztwie znajdują się stare domy i zabytkowe zamki. Znajduje się w Toronto, Kanada oferuje to Dom w wąwozie  komfort prywatności zgodnie z życzeniem właścicieli. Szklana ściana w Dom w wąwozie oferuje widok na drzewa i bujną roślinność z niemal każdego miejsca. Dzięki temu dom wygląda na bardziej otwarty i jaśniejszy. Drzwi w różnych punktach wejścia wprowadzają światło, ruch i napięcie we wnętrzu.

Nowoczesna architektura miejska – Dom Wąwozu

Projektowanie wnętrz - nowoczesny projekt salonu

Rzut w kształcie litery U z Dom w wąwozie składa się z trzech elementów otaczających wewnętrzny dziedziniec. Funkcjonalne schody otwierają się na tylny ogród. W głównym skrzydle mieści się pięcioosobowa rodzina, a goście są zakwaterowani w innej części budynku. Niewielka parterowa dobudówka murowanego domu z garażem i parterowym mieszkaniem dla dziadków.

elegancki i stylowy wystrój wnętrz

W pełni przeszklone ściany i strategicznie rozmieszczone wejścia zapewniają, że wszyscy są zaangażowani w codzienne czynności domowe. Lokalne materiały do ​​aranżacji wnętrz zamieniają dom w elegancką część dzienną i tworzą jednolitą, harmonijną estetykę. Dąb do wykładzin podłogowych i mebli oraz wapień w wielu pięknych kształtach (piaskowany, piaskowany, polerowany) tworzą szlachetną atmosferę.

nowoczesna sypialnia – ekscytujący pomysł na aranżację wnętrz

 Projektantka Cindy Rendely została wyszkolona jako złotniczka i artystka metalowa, więc interesuje się detalami i dekoracją. Inspirowała się niebem, wodą i trawą, użyła wielu kolorów. Tutaj na przykład detale wykonane z aluminium, cegły, stali nierdzewnej zostały zmieszane z niebieską i zieloną skórą. Tak Dom Wąwóz prezentuje się nowocześnie, ale wciąż uroczo i przytulnie.

nowoczesne wnętrze z kominkiem

nowoczesna i stylowa łazienka

ciekawy pomysł na dekorację - czerwona łazienka