Architektura, domy marzeń

Kreatywna i oryginalna architektura w Luksemburgu

Kreatywna-oryginalna-architektura-metaform-graffiti

Kreatywny i oryginalna architektura  w Luksemburgu stał się absolutnym i totalnym hitem wśród najnowszych budynków w tym zróżnicowanym i atrakcyjnym mieście. Za projektem Cessange stoi szaleństwo i symetryczne piękno. Styl jest nieokreślony, ale przekonująco opisuje się jako jeden z nowoczesnych przykładów. Prawdziwe arcydzieło XXI wieku.

Projekt Cessange – Oryginalna architektura w nowej stolicy modernizacji miejskiej, Luksemburg

Kreatywna-oryginalna-architektura-Luksemburg-Metaform

Dzięki zapewnieniu ogromnej ilości oryginalnych i nowoczesnych projektów architektonicznych Luksemburg w ciągu ostatnich kilku dekad skradł dla siebie główny cel. Rozwój miasta jest całkowicie godny pozazdroszczenia, dynamicznie się rozwija, a najnowszy projekt architektoniczny – budynek Cessange – jest tego prawdziwym świadectwem. Na pewno przekonasz się w tym stwierdzeniu.

Kreatywna i oryginalna architektura w Luksemburgu – koncepcja i pomysły

Kreatywna-oryginalna-architektura-metaform-czarna-fasada

Niepowtarzalna fasada budynku, kreatywna i oryginalna architektura – Projekt Cessange, przykuwa uwagę przypadkowych przechodniów kolorowymi ornamentami i obrazami. Szkice graffiti są nową, nowoczesną tapetą w wielkim mieście, a tutejsi projektanci przyjmują je jako prawdziwe dzieło sztuki, a nie akt nielegalny. Surowe szare kolory doskonale kontrastują z tymi wspaniałymi, naprawdę niezależnymi i oryginalnymi obrazami.

słoneczny taras i leżak

Kreatywna-oryginalna-architektura-graffiti-taras

Rysunki graffiti są kontynuowane jako główny motyw tego kreatywnego i oryginalnego projektu na dachu budynku. Drewniane elementy podkreślają tutaj tradycjonalizm i klasycyzm w domu. Jasne dekory są skoordynowane z zewnętrzną aranżacją projektu, którą reprezentują egzotyczne drzewa z różowymi i żółtymi chmurami.

Graffiti i meble rattanowe na tarasie

Kreatywna-oryginalna-architektura-Metaform-taras-rattanowy-meble

Oryginalność i funkcjonalność projektu Cessange zestawiono z pobliskim budynkiem. Natomiast duże okna są specjalnie zlokalizowane i skupione na określonej strefie w budynku, aby zapewnić jak najlepszy widok mieszkańcom i wykorzystać naturalne światło słoneczne jako jeden z wiodących proekologicznych pomysłów w projekcie.

Kreatywna i oryginalna aranżacja wnętrz w projekcie Cessange

Kreatywna-oryginalna-architektura-Luksemburg-szklana-podłoga-drugie piętro

Projekt Cessange w Luksemburgu ma nie tylko kreatywny i oryginalna architektura. To także fajny pomysł na luksusowe pomysły na aranżację wnętrz, które są opracowywane z myślą o nowej domowej atmosferze i stylu życia XXI wieku. Większość pomieszczeń zaprojektowano jako przestrzenie wielofunkcyjne, które mogą służyć więcej niż jednemu celowi. Zobacz na przykład salon. Przestronność lokalu można uznać za inspirujący pomysł na połączenie salonu z jadalnią.

Białe schody

Kreatywne-oryginalne-projektowanie-wnetrz-białe-schody

Powierzchnie wykonane są ze szkła, marmuru i drewna. Przestrzeń biurowa i pokój dziecięcy połączone są szklanym dachem, a minimalistyczne schody prowadzą do efektownej kuchni, w której znajduje się jadalnia stanowiąca miłe połączenie z drugą strefą domu. Wysoki sufit i luksusowe oświetlenie stanowią kolejny akcent tego współczesnego pomysłu na nowoczesny dom.

Architekci Metaforma

Abigail

Kreatywna-oryginalna-architektura-Luksemburg-powierzchnia mieszkalna-białe-meble

Zaawansowana technologicznie łazienka

Kreatywna-oryginalna-architektura-Luksemburg-prysznic

oryginalne lampy wiszące

Kreatywne-oryginalne-wewnętrzne-projektowanie-białe-oświetlenie

Projekt graffiti

Kreatywna-oryginalna-architektura-Luksemburg-graffiti-design