Architektura, domy marzeń

Glass House – nowoczesna architektura w słonecznej Kalifornii

Szklany dom - nowoczesna architektura w Kalifornii

Ten niesamowicie piękny, nowoczesny szklany dom w Big Sur nazywano go „The New Californian Dream”. Dom pochodzi z Architektura Sagan Piechota z San Francisco rozwinięty. Widok na góry i morze zapiera dech w piersiach. Granice między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną są prawie niewidoczne, co pomaga uzyskać niezapomniane poczucie jedności z naturą. Ściany pozwalają spojrzeć na horyzont i cieszyć się widokami otwartego środowiska. Jedną z najlepszych rzeczy w naturze jest to, że ciągle się zmienia. Tapeta zawsze pozostaje taka sama, ale naturalne widoki nie mogą być odtworzone ani odtworzone. To jest Szklany dom tak wyjątkowy.

Unikalny szklany dom – spojrzenie na boki

Szklany dom - nowoczesna architektura w Kalifornii

Z zewnątrz wygląda, jakby dom znalazł się w objęciach natury. Oczywiście nie tylko wygląd zewnętrzny jest niezwykły w tym pięknym szklanym domu. Wnętrze jest po prostu niesamowite. Architekci zwracają uwagę na kamienne podłogi, betonowe podpory i miedziany dach w kształcie kopuły, które są szczególnymi cechami tego luksusowego i wyjątkowego domu.

Zapierający dech w piersiach widok na morze ze szklanego domu?

Szklany dom - nowoczesny projekt architektoniczny w Kalifornii

To Szklany dom jest idealny na udane wakacje lub tylko na weekend. Wspaniale jest spędzić kilka tygodni w spokoju, w kameralnej atmosferze, w otoczeniu natury i piękna. Ten Szklany dom został zaprojektowany z wizją przyszłości. Wykonany jest z nowych materiałów, projekt jest bardzo innowacyjny i nowoczesny.

Promienie słońca przepływają przez nowoczesny szklany dom

Glass House - nowoczesna architektura w Kalifornii - widok z boku

Niektóre z pomysłów architektonicznych są odważne i ostre, co zdecydowanie sprawia, że ​​dom wygląda fantastycznie. Nowy sen o Kalifornii jest daleki od zwyczajności. Przeznaczony jest dla osób z gustem i wyobraźnią, które docenią jego wyjątkowe piękno i jakość. Niewiele jest domów zaprojektowanych z inspiracji. To zdecydowanie inspirujące. Można powiedzieć, że stworzyli go nie tylko architekci, ale i artyści.

Nowoczesny szklany dom – nowy kalifornijski sen

Szklany dom – nowoczesna architektura w Kalifornii – z zewnątrz

Szklany Dom - Nowoczesna Architektura Kalifornii - Widok na Ocean

Szklany Dom - Nowoczesna Architektura Kalifornii - Szklane Ściany