Architektura, domy marzeń

Ekskluzywny dom wakacyjny z basenem i placem golfowym

Domek-basen-nowoczesna-architektura

Jeśli kochasz golfa bardziej niż cokolwiek innego i jeśli lubisz grać od czasu do czasu, aby się zrelaksować, lub jeśli zawsze pracujesz nad swoimi umiejętnościami, z pewnością spodoba ci się dom Casa HS w Brazylii. Ten ekskluzywny Dom wakacyjny z basenem a golfowy plac zabaw to spełnienie marzeń. Nieruchomość znajduje się praktycznie na placu zabaw i rozciąga się na ponad 3500 stóp kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Ma wszystko, czego można oczekiwać od takiego domu – wystarczy rzut oka na nowoczesną architekturę, czego dusza zapragnie, a nawet może całkowicie zainspirować sceptyków otwartych planów budowlanych.

Dom wakacyjny z basenem – plan otwarty

Salon-białe-meble-purystyczne-meble

Luksusowy i innowacyjny Dom wakacyjny z basenem podzielona jest tematycznie na dwie części – dwie oddzielne konstrukcje połączone są basenem. W głównym budynku znajduje się salon, kuchnia, sypialnia główna, aw sąsiednim budynku pokoje dziecięce i pokoje gościnne. Ideą otwartego planu jest to, aby było jak najwięcej wolnej przestrzeni i aby każdy mógł cieszyć się swoją prywatną przestrzenią. Wnętrze domu jest nowoczesne, lśniące i purystycznie białe.

Dom wakacyjny z basenem – innowacyjna architektura

przeszklona-fasada-basen-na zewnątrzDobrze zdefiniowane linie i otwarty rozkład przestrzeni dają poczucie, że pomieszczenia są ze sobą płynnie połączone. Obficie przeszklona fasada oferuje piękne widoki na otaczającą przyrodę. Biały kolor wnosi pewną świeżość, a zastosowanie ciemnobrązowego drewna wizualnie łączy wnętrze z wyglądem zewnętrznym. Zarówno na elewację, jak i we wnętrzach preferowano naturalne materiały – jako dekorację kamień, szkło, drewno i ceramikę. Meble są w kolorze jasnego beżu i tylko kilka zdjęć stanowi akcenty. To Dom wakacyjny z basenem z Studio Arthur Casas  to prawdziwe doświadczenie, które obiecuje wspaniały czas na świeżym powietrzu.

Basen zewnętrzny – nowoczesna architektura

białe-ściany-purystyczna-architektura

Biały minimalistyczny dom

biały minimalistyczny dom

Patio oferuje piękne widoki

Podłoga drewniana na patio

Salon na otwartym planie z przeszklonym sufitem

otwarte patio z częścią dzienną

Wazony ceramiczne w przedpokoju

ceramika-nowoczesna-dekoracyjna

Ściana z kamienia naturalnego jako akcent

innowacyjny-dom-wakacyjny-nowoczesny-design

Wbudowany regał w sypialni

duży regał w sypialni

Drzwi z dużymi szybami

Przeszklona elewacja domku

Nowoczesny design z ciekawymi roletami

Nowoczesny projekt domu z roletami

Studio Arthur Casas – Casa HS Quinta da Baroneza od Studio Arthur Casas on Vimeo.