Architektura, domy marzeń

Dom wakacyjny w RPA – nowoczesny projekt domu

nowoczesny dom wakacyjny w RPA - basen

Ten luksusowy Domek letniskowy znajduje się w Kapsztadzie w RPA. Jest to 335 m² Dom wakacyjny w RPA, który został zbudowany przez architekta Luisa Mira. W domu mieszka jedna osoba, która często zaprasza gości. Taki budynek wymaga obszernej części mieszkalnej odpowiedniej dla wielu osób, a także zapewnia wyizolowaną strefę prywatną.

Dom wakacyjny w RPA

Dom wakacyjny w RPA - nowocześnie zaprojektowany salon

To Dom wakacyjny w RPA położony jest w pięknej okolicy – w pobliżu można podziwiać góry i oczywiście magnetyczny ocean. Tendencją projektu jest maksymalne otwarcie budynku na zapierającą dech w piersiach przyrodę. Dom zaprojektowano na dwóch kondygnacjach. Parter składa się z jadalni z kuchnią oraz dwóch różnych sypialni.

Nowoczesny dom wakacyjny

Dom wakacyjny w RPA - szklana fasada

Część dzienna otwiera się na duży drewniany taras z basenem i palmami. Roztacza się z niego zapierający dech w piersiach widok na ocean. Platforma jest idealna na miły dzień pod słońcem. Na drugim piętrze znajduje się kolejny pokój, który służy jako sypialnia i salon. Taras na dachu na całym pierwszym piętrze zapewnia dużo miejsca na posiłki na świeżym powietrzu i oferuje pierwszorzędny widok na morze. Zewnętrzne schody łączą dwa piętra.

nowoczesna architektura - willa w RPA

Wnętrze tego Domek letniskowy pokazuje klasę. Sufit i ściany wewnętrzne są białe, podłoga drewniana. Meble są minimalistyczne, nawet w białym wzornictwie. Jedyną ozdobą są obrazy na ścianach w korytarzu. Wszystko jest proste i nowoczesne. Jest harmonijny Domek letniskowy, która zachwyca odwiedzających od samego początku.

KH Christova

Zewnętrzny basen fasadowy domu

Zobacz dom nad morzem?

Zlew nowoczesny design

Przesuwane szklane drzwi do jadalni z zlewem na wyspie

Plan domu przy basenie

autorstwa architekta Luisa Mira