Architektura, dekoracja i uroczystości

minimalistyczna architektura – pull house

nowoczesny projekt domu z USA - kolorowa elewacja

Ta niesamowita i wyjątkowa minimalistyczna architektura znajduje się w zachodnim Massachusetts. Podobnie jak dom przyszłości, Zughaus / Pull – Haus / został zaprojektowany jako ekologiczne schronienie. Wygląda jak typowy wiejski dom, ale pierwsze wrażenie może się zmienić. W rzeczywistości jest to dom hi-tech – system oszczędzania energii to tylko jeden z przykładów. Ten doskonały minimalistyczna architektura łączy nowoczesne materiały, innowacyjne rozwiązania architektoniczne i piękne pomysły projektowe.

Nowoczesna minimalistyczna architektura – wiejska posiadłość w Massachusetts

nowoczesny minimalistyczny projekt wiejskiego domu z USA

Dom został zaprojektowany tak, aby był niezwykle funkcjonalny i prezentował nowoczesność minimalistyczna architektura. Przestrzeń podzielona jest na dwie części – strefę prywatną i strefę dzienną. Sypialnie od salonu oddziela korytarz. Nad parterem znajduje się strych. Nowoczesna konstrukcja charakteryzuje nowoczesność minimalistyczna architektura. Cały dom został zbudowany w sposób zrównoważony.

minimalistyczny wystrój wnętrz – dom na wsi w USA

minimalistyczny wiejski dom - ekscytująca aranżacja wnętrz

Taylor and Miller Architecture and Design zbudowali dom w 2009 roku. Dom został zbudowany nie tylko z wykorzystaniem ekologicznych systemów, ale także z materiałów pochodzących z recyklingu. Jego przestronne wnętrze zapewnia miłą atmosferę, którą właściciel może cieszyć się w spokoju. Artystyczny, stylowy i nowoczesny wystrój wnętrz tworzy nastrój i pozostawia minimalistyczna architektura wyglądać przytulnie. „Zughaus” wita przyszłość w przytulnym domu.

Rebecca T.

nowoczesny dworek - schody drewniane

nowoczesne eleganckie wnętrze - skórzana sofaOkładziny drewniane - nowoczesna architektura minimalistyczna

minimalistyczny wiejski dom z nowoczesnymi drewnianymi schodami

kolorowe detale w aranżacji wnętrz kuchni

minimalistyczny projekt domu - kolorowe okna

Nowoczesny minimalistyczny wygląd zewnętrzny - szklana fasada