Architektura, łazienka

Bad Spa Design – Termalny Hotel Meran

Hotel termalny we Włoszech - fasada

Koncepcja stojąca za tym Bad SpaDesign jest połączenie starego i nowego w nowoczesny, praktyczny i stylowy sposób. Projekt, zaprojektowany przez Matteo Thun and Partners, został ukończony w 2006 roku i został otwarty nowy hotel Therme Meran Spa. Projektanci skupili się na 5 głównych aspektach projektowania – zdrowie, dobre samopoczucie, styl, dieta, zabiegi lecznicze i wodne.

Projekt nowoczesnej łazienki spa – hotel we Włoszech

Hotel spa we Włoszech - nowoczesny basen

Doskonała harmonia i efekt estetyczny mają w tym szczególny cel Projekt spa łazienkowego. Powinieneś pomóc ludziom odpocząć i odświeżyć się. Budynek idealnie dopasowuje się do krajobrazu, a naturalne krzywizny i elementy w łazience harmonizują z ogrodem. Jest absolutny spokój, w którym każdy może cieszyć się tą termalną oazą otoczoną drzewami.

Cicha i relaksująca atmosfera – projekt spa w łazience z Włoch

nowoczesne wnętrze - hotel we Włoszech

Zapierający dech w piersiach budynek ze szklaną fasadą robi wrażenie i jest doskonałym przykładem Projekt spa łazienkowego. Okolice Merano są po prostu magiczne. Goście mogą podziwiać widok na góry Texel. Piękna przyroda jest również częścią procesu leczenia, tak jak ta współczesna Projekt spa łazienkowego z Włoch udowadnia.

Ciekawa architektura z Włoch – hotel spa

nowoczesne ciekawe wnętrze - łazienka w hotelu

Co oznacza ten nowoczesny? Projekt spa łazienkowego z Włoch tak popularne? Z jednej strony użyto najlepszych naturalnych materiałów i często używano ich jako dekoracji. Drewno symbolizuje stosunek do ziemi, kamień symbolizuje stabilność, powietrze – otwartość, lekkość, a wodę – życie. Wszystkie te elementy znajdują się w  Projekt spa łazienkowego pomyślnie włączone. Merano nie jest źródłem młodości… Jest źródłem życia.

Zdjęcia autorstwa Gionaty Xerra

Rebecca T.

spokojna atmosfera - hotel we Włoszech

nowoczesne foyer w hotelu spa - Włochy

dwukolorowe foyer w hotelu spa we Włoszech

Szklana fasada - nowoczesny hotel

nowoczesny wystrój wnętrz w hotelu

nowoczesny basen w hotelu spa

nowoczesna łazienka w hotelu spa?

elegancki złoty projekt łazienki