Architektura, aranżacja wnętrz

W zgodzie z naturą – ergonomiczny, nowoczesny projekt domu

Rezydencja Dulieu by Studio MWA z Nowej Zelandii

ergonomiczny projekt Dileu Residenz

W nocy ten wspaniały dom wygląda jak muszla, ze swoim świecącym wnętrzem w twardszej powierzchni ochronnej. Zbudowany na lekko wzniesieniu, sielankowy projekt domu wykorzystuje naturalny amfiteatr, z którego można podziwiać fantastyczny krajobraz.

Nieodłączna prywatność umożliwiła architektom zainstalowanie „Studio MWA”, pełnych szklanych powierzchni od podłogi do sufitu w konstrukcji „Dulieu Residence”. Z góry zdecydowałeś, że nowoczesny projekt domu zintegrować z krajobrazem poprzez hojne wykorzystanie naturalnie występujących materiałów. Dodatkowo decyzja o budowie domu na jednej kondygnacji zapewniła harmonijny parytet pomiędzy elementami architektonicznymi i organicznymi.

Ergonomiczny, nowoczesny projekt domu – w zgodzie z naturą

nowoczesny design w naturze - rezydencja Dileu

Dzięki odpowiedzialnemu podejściu do życia, w zgodzie z naturą, znajdują się w tym najbardziej innowacyjne systemy przyjazne dla środowiska nowoczesny Projekt domu zainstalowany. Służą one do recyklingu energii i wody oraz minimalizacji usuwania odpadów. Te ważne aspekty praktyczne miały wpływ na kompozycję projektu. Szacunek dla natury wpłynął na wygląd i funkcję tego domu, nic więc dziwnego, że dziedziczy on niektóre cechy żywej istoty.

Projekt zewnętrzny nowoczesnej rezydencji Dileu

ergonomiczny design - konstrukcja Dileu Residenz

Wystrój wnętrz „Dulieu Residenz” wzbogaca bogactwo kontrastujących materiałów i ich urok. Konstrukcja opiera się na prostej geometrii, a wyrafinowany wygląd podkreśla wysoka jakość wykonania. To nowoczesny projekt domu rozciąga się również na projektowanie wnętrz. Jest bardziej przytulny i zachęcający dzięki neutralnym, ale ciepłym kolorom. Ta sama paleta kolorów jest używana w całym tekście, aby zachować ciągłość wizualną między strefami mieszkalnymi. Okazjonalne tony żywych kolorów wprowadzane są poprzez dzieła sztuki i tkaniny. Te małe, ale znaczące, kreatywne pufy dodają wnętrzu wigoru i energii.

Dzięki starannemu i precyzyjnemu zaplanowaniu „Dulieu Residence” prezentuje się wyjątkowo elegancko. Łatwo jest mieszkać w ergonomicznie zaprojektowanym domu, który ułatwia przejście między wnętrzem a zewnętrzem. Jest również godny pozazdroszczenia, łatwy i niedrogi w zakupie.

przez Jaz

  nowoczesny design Dileu Residenz jak muszla

nowoczesny design Dileu Residenz - garaże

Widok z boku na nowoczesną rezydencję Dileu

nowoczesny wystrój wnętrz w rezydencji Dileu

ergonomiczny design - szklane drzwi

Jadalnia w nowoczesnej rezydencji Dileu

   nowoczesny projekt biura domowego autorstwa Dileu Residenz

Plany architektoniczne Dileu Residence

Profil elewacji Dileu ResidenzPlan architektoniczny rezydencji DileuPlan architektoniczny 3D Dileu Residenz