Architektura, aranżacja wnętrz

Trzypiętrowy dom przebrany za parterowy

Trzypiętrowy dom o minimalistycznym wystroju

Umieszczony między drogą a wodą Kavel 71 to projekt firmy Holenderscy architekci NAT. Aby zminimalizować widok na ruch uliczny, dom ma tylko jedno piętro od strony ulicy, podczas gdy strona od strony nabrzeża ma trzy piętra i szklaną fasadę, aby zmaksymalizować widoki.

Tylko kij od strony ulicy

Dom o minimalistycznym wystroju - widok na ulicę

Ten trzypiętrowy dom posiada również duże okna, które zapewniają nie tylko piękny widok, ale również wystarczającą ilość światła dziennego. Na parterze domu znajduje się pomieszczenie podzielone na strefy drewnianą płytą. Projekt minimalistycznego wnętrza to gładki beton połączony z neutralnymi i białymi ścianami. Minimalistyczna aranżacja wnętrza umożliwia zorganizowanie na parterze kącika zabaw dla dzieci oraz części dziennej dla dorosłych. Wnętrze oferuje również stonowane szare betonowe podłogi, białe ściany i biały sufit. Kolejnymi elementami są drewniane panele i szuflady, które dodają wyjątkowego charakteru i personalizacji przestrzeni.

minimalistyczny wystrój wnętrz

Trzypiętrowy apartament z minimalistyczną designerską sofą

Bardziej nowoczesny artystyczny Elementy dekoracyjne to poduszki, fototapety, mini statuetki i dywany, które dodają koloru i charakteru domowi. Dwa najwyższe piętra są bardziej prywatne, z jednym piętrem dla dzieci i jednym dla dorosłych. Duże przeszklenia wpuszczają do domu maksymalną ilość światła słonecznego. Z kuchni jest bezpośredni dostęp do miejsc parkingowych.

Trzypiętrowy dom o minimalistycznym designie - biały

Dom o minimalistycznym wyglądzie

Dom z minimalistyczną jadalnią

Dom z minimalistycznym salonem

Dom z minimalistycznym salonem

Trzypiętrowy dom o minimalistycznym designie - nocą