Architektura, aranżacja wnętrz

Projekt domu modułowego na wakacje w środku lasu

Dom kontenerowy Hill-Maheaux firmy Kariouk Associates w Ottawie

Projekt domu modułowego w środku lasu

Ciemnoczerwony Dom modułowy w środku lasu w Kanadzie zachwyca innowacyjnym designem. Zaprojektowany przez Hill-Maheux Cottage, ten niezwykły dom wakacyjny został zbudowany jako system kontenerowy. W niczym nie przypomina tradycyjnej górskiej chaty, ale charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją i odważną kolorystyką, która nadaje domowi elegancki wygląd i okazała się bardzo praktyczna. Kolor i kształt łączy się w kreatywny sposób i stanowi jednoznaczną informację o charakterze i upodobaniach właściciela.

Ciemnoczerwony dom modułowy o eleganckim wyglądzie

elastyczna-architektura-prefabrykaty-kanada

Ciemnoczerwony kolor elewacji od Dom modułowy zapewnia, że ​​dom nie pozostanie niezauważony. Dom został zaprojektowany jako nowoczesny azyl od miejskiego zgiełku. Rodzina wybrała budynek prywatny, więc ściany zasłaniają prywatność mieszkańców. Wnętrze pozostaje ukryte przed obcymi, a przypadkowi goście mogą podziwiać ekscytujące geometryczne bryły tylko z zewnątrz.

Dom modułowy z eleganckim kolorowym wnętrzem

nowoczesny-skandynawsko-meble-salon

We wnętrzu skoncentrowano się na potrzebach rodziny – a mianowicie, aby wygodny i stylowy wystrój wnętrz tworzył domową atmosferę. W przeciwieństwie do czerwonych ścian wnętrze było przestarzałe Dom modułowys wbudowane duże szklane ściany, które wpuszczają dużo światła do domu. Strategicznie przesuwane szklane drzwi otwierają dom na las i oferują piękne widoki na okolicę. Kompozycja we wnętrzu jest nieskomplikowana – prosta konstrukcja mebli, ale w mocnych kolorach. Zakrzywione ściany w sypialni kontrastują z kanciastymi kształtami. Sypialnia, łazienka i schowek są chronione w dobrze chronionym module, natomiast salon i kuchnia wydają się bardziej otwarte.

Wnętrze w stylu skandynawskim

Sypialnia niebieski stołek

Metalowe płyty na ścianach służą jako dekoracja, żelazne spiralne schody prowadzą do drugiej bryły budynku. Ściany zdobią rysunki wykonane wspólnie przez rodzinę. Salon urządzony jest w stylu skandynawskim, akcentów stanowi ciekawy stołek pokryty futrem. Niebieski, czerwony, pomarańczowy – mocne kolory tworzą przytulną atmosferę.

Od Jaz

Salon – udekoruj po skandynawsku

Salon-skandynawsko-umeblowanie

Kominek w salonie

Spiralna klatka schodowa z futra prefabrykowanego wnętrza domu

Ciekawe żelazne schody łączą te dwa elementy

ciekawe-żelazne-schody-pomarańczowy-fotel

Marmur w łazience

Marmurowa wanna łazienkowa

Szklane ściany otwierają dom

Szklana ściana-rattan-meble-czerwone-poduszki

Projekt domu kontenerowego

Projekt domu kontenerowego

Szkic budynku modułowego

Szkic budynku modułowego