Architektura, aranżacja wnętrz

Nowoczesna architektura drewniana w Szwajcarii

Nowoczesny projekt domu w Szwajcarii -front

To niezwykłe Architektura drewniana na obrzeżach Zurychu jest z Firma architektoniczna Nimmrichter CDA Utworzony. Nawet jeśli jest wykonany z drewna, ten dom jest bardzo nowoczesny i współczesny. Ma silną, poziomą obecność, która zakotwicza linię dachu. Bardzo ciekawym pomysłem na projekt są drewniane panele użyte do wykończenia elewacji.

nowoczesna drewniana fasada

Nowoczesna architektura drewniana po stronie Szwajcarii

Drzwi i okna nadają konstrukcji bardzo wyjątkowy, minimalistyczny kształt. Wnętrza w całości wykonane z drewna, z pięknym wyrafinowanym rantem. Drewno jest również używane na podłogi i ściany, nawet główna klatka schodowa jest wykonana z drewna. Schody te prowadzą na prywatne górne piętra. Na drugim piętrze znajduje się duży, rozległy balkon z ładnymi szklanymi ścianami, które otwierają się na naturę.

Nowoczesny drewniany dom w Szwajcarii od Firma architektoniczna Nimmrichter CDA

Nowoczesna architektura w Szwajcarii -wstecz

Widać, że ten piękny dom został zaprojektowany z artystycznym wycięciem. Projekt jest bardzo wyjątkowy i modernistyczny. To nie jest coś, co widzisz na co dzień. Kształt domu i materiał, z którego jest wykonany, w jakiś sposób nadają budynkowi modernistyczny wygląd Drewniany dom. Ale widać, że jest na bezpiecznym gruncie. Nie można przeoczyć jego mocnego wyglądu i atrakcyjności. Te architektura nowoczesna jest naprawdę dziełem sztuki.

Nowoczesny dom drewniany z daleka

Z zewnątrz wygląda nieco minimalistycznie, ale wnętrze jest bardzo obszerne. Do zobaczenia jest wiele europejskiej architektury. Architektura amerykańska jest zupełnie inna. W Ameryce wszystko wygląda na duże – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Spójrz na zdjęcia tego nowoczesne wzory drewna. Możesz zobaczyć, jak mały dom wygląda z zewnątrz… i będziesz zdumiony, ile jest tam wolnej przestrzeni.

Projekt wnętrz w nowoczesnym drewnianym domu