Architektura, aranżacja wnętrz

minimalistyczny projekt biura w Petchburi, Tajlandia

minimalistyczny projekt biura w Tajlandii

Baan San Kraam to niezwykłe biuro o minimalistycznym wystroju na plaży. Jest to kompleks budynków komercyjnych zwróconych w stronę morza. Będą w Petchburi w Tajlandii. Projekt zostanie zrealizowany przez Somdoon Architects. Jego celem jest tworzenie miejsc pracy, w których ludzie czują się związani z naturą, a przede wszystkim cieszą się wszystkimi pozytywnymi aspektami morskiej atmosfery. Budynki komercyjne są nowoczesne, stylowe i komponują się z naturalnym otoczeniem. Ten minimalistyczny projekt biura jest bardzo atrakcyjna dla osób, które chcą wykonywać bardziej kreatywną pracę lub po prostu unikać zgiełku miasta.

Nowoczesny design z salonu

minimalistyczny projekt biura w Tajlandii - showroom

Drewniany pokład tego minimalistyczne projekty biurowe to również schody na taras na dachu, gdzie widok na morze jest jeszcze bardziej urzekający. Drzwi przesuwne służą jako ochrona biura w deszczowe dni, a po otwarciu pozwalają na jeszcze lepsze połączenie z otoczeniem. Jedna z najlepszych rzeczy w tym minimalistyczny projekt biura jest to, że jest w pełni wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz. W ten sposób zapewnia komfort, spokój i inspirację.

Miejsca pracy w zgodzie z naturą

nowoczesne wyposażenie salonu

Ten minimalistyczny projekt biura jest wyjątkowy nie tylko swoimi rozwiązaniami architektonicznymi i innowacjami, ale także koncepcją. Łączy pracę i relaks, tworząc wspaniałą atmosferę do każdego rodzaju pracy. Składa się na to zakrzywiony balkon i abstrakcyjne kształty minimalistyczny projekt biura szykowny i wykwintny.

minimalistyczny projekt biura nad morzem

minimalistyczny projekt biura nad morzem

Zakład w tym minimalistyczny projekt biura jest stylowo piękna i wykonana z najlepszych materiałów. Morze, piękny krajobraz, Studio Sanitas zaprojektowany, wiatr i cudowna dzika przyroda przekształcają ten komercyjny budynek w oazę, w raju na ziemi. Zdecydowanie nie jest to coś, co widzimy na co dzień. Ten minimalistyczny projekt biura jest zdecydowanie niezwykła, ale to ewolucja przestrzeni roboczych.

Rebecca T.

Kreatywny projekt krajobrazu przed budynkiem biznesowym

minimalistyczny projekt biura w Tajlandii

 Projekt biura - Baan San Kraam

   Pomysł na projekt krajobrazu

Nowoczesny projekt biura łączy pracę i relaks

nowoczesny projekt salonu w Tajlandii

nowoczesna biała sypialnia w Tajlandii

pomysł na projekt białej jadalni

Plany architektoniczne projektu – Projekt nowoczesnego biura nad morzem

plan nowoczesnego projektu biura w TajlandiiPlan - Showroom Baan San KraamPlan salonu

Projektowanie krajobrazu: Studio Sanitas

Architekci: Architekci Somdoon