Architektura, aranżacja wnętrz

minimalistyczny luksusowy dom w Kuala Lumpur

Hijauan House autorstwa Twenty Nine Design Architects

ekscytujący projekt domu - biała fasada

Ten wspaniały dwupiętrowy dom znajduje się w Kuala Lumpur w Malaisen, pośród dużej roślinności. Minimalistyczny Luksusowy dom przedstawia idealne połączenie obszarów wewnętrznych i zewnętrznych. To świeży i innowacyjny design. Wyjątkowa lokalizacja pośród natury zainspirowała architektów z Twenty Nine Design do stworzenia swojego projektu. Nazwa Hijauan House pochodzi od malezyjskiego słowa Hijau, co oznacza zielony. W ramach projektu architekci zdecydowali, że Luksusowy dom być zaprojektowany w taki sposób, aby nie zakłócał wegetacji.

Nowoczesny, minimalistyczny luksusowy dom w Malaisen

nowoczesny dom - szklana fasada

Ogród, choć niewielki, został obficie obsadzony tropikalnymi kwiatami. Basen jest ukryty na podwórku między roślinnością. Piękne otoczenie sprawdza się nawet we wnętrzu od minimalistycznego Luksusowy dom. Parter posiada przeszkloną fasadę, dzięki czemu część dzienna płynnie przylega do dziedzińca. Minimalistyczna architektura jest prosta w konstrukcji i wyposażeniu – nacisk kładziony jest na proste prostokątne kształty.

Luksusowy dom w Kuala Lumpur łączy wnętrze z otoczeniem

ekscytujące szklane drzwi przesuwne do wnętrz

minimalistyczna nowoczesna błyszcząca kuchnia

Część dzienna jest otwarta, dużo światła wpada przez duże okno. Biały schemat kolorów pozostawia to Luksusowy dom nawet wyglądać jaśniej. Drewniana podłoga w salonie tworzy przytulną atmosferę, a elegancka czarna kamienna podłoga w kuchni i łazience wygląda praktycznie i stylowo. Wybrane elementy dekoracyjne tworzą kolorowe akcenty oraz definiują kształty i struktury. Nacisk kładziony jest na piękny widok, który tworzy spokojną i przytulną atmosferę w Luksusowy dom przyczynia się. Doskonałe faktury i elementy dekoracyjne sprawiają, że łazienka i kuchnia wyglądają elegancko i przyciągają uwagę. Cały projekt od minimalistycznego Luksusowy dom jest bardzo dobrze przemyślany i udany.

Od Jaz

minimalistyczny projekt domu -Kuala Lumpur

nowoczesne schody w minimalistycznym luksusowym domu

nowoczesny design w minimalistycznym domu

minimalistyczne wnętrze

ekscytujące wnętrze w nowoczesnym domu

nowoczesna elegancka łazienka

minimalistyczna łazienka

minimalistyczny dom z elegancką elewacją

elegancka biała minimalistyczna fasada

minimalistyczny basen o ciekawym kształcie

nowoczesny basen odkryty