Architektura, aranżacja wnętrz

minimalistyczny dom zachwyca stylową architekturą

Zaprojektowany przez Carrilho da Graca Arquitectos

parterowy-nowoczesny-dom-Portugalia

Dom Candeias został zaprojektowany przez portugalskie studio Carrilho da Graca Arquitectos. Położona na pagórkowatym terenie w Evorze w Portugalii, o powierzchni użytkowej 340 metrów kwadratowych, ta nowoczesna architektura zachwyca prostym, ale stylowym designem. Okolica jest cicha i pozwala mieszkańcom odpocząć od zgiełku codziennego życia w mieście. Jednopiętrowy minimalistyczny dom stoi w kontraście do zieleni z białą fasadą.

minimalistyczny dom w Portugalii

stylowa-minimalistyczna-architektura-drewniana elewacja

nowoczesna-biała-elewacyjna-minimalistyczna-architektura

Nowoczesny budynek został zaprojektowany w całości według podstawowych zasad minimalistycznych. Wyrażenie „mniej znaczy więcej” odpowiada projektowi – trzy proste, kanciaste bryły tworzą kształt litery U. Cała fasada jest pomalowana na biało i jest tylko kilka małych okien, z których większość wychodzi na dziedziniec. Sam dziedziniec jest otwarty na wzgórza – w ten sposób powstaje relacja z otaczającą naturą, co jest charakterystyczne również dla architektury minimalistycznej. A minimalistyczny dom zazwyczaj ma basen o prostej konstrukcji – i tak basen zachwyca swoim kanciastym kształtem.

Nowoczesny minimalistyczny dom – wnętrze

nowoczesne meble do jadalni z drewna

Wnętrze od minimalistyczny dom został zaprojektowany równie prosto – postawiono na przestronność i praktyczną aranżację wnętrza. Duży salon znajduje się w krótszej części i łączy wejście z gabinetem. Jadalnia i kuchnia znajdują się pośrodku domu, natomiast sypialnie są w największej kubaturze. Wyraźne linie oraz białe ściany i sufity charakteryzują całe wnętrze. Dla kontrastu są wybrane czarne meble, a drewniane elementy tworzą przytulną atmosferę. Światło słoneczne wpada przez okna i tworzy na ścianach ekscytującą grę światła i cienia. Życie jest łatwe w tej stylowej posiadłości od Carrilho da Graca Arquitectos. A minimalistyczny dom zawsze oferuje styl i spokój, dlatego ten projekt jest szczególnie odpowiedni do relaksu i relaksu.

KH Christova

nowoczesny salon z kominkiem

minimalistyczny kominek do dekoracji wnętrz

minimalistyczny dom z odkrytym basenem

nowoczesny dworek z basenem

minimalistyczny projekt domu z Portugalii

nowoczesny-minimalistyczny-projekt domu

zwykła biała fasada

nowoczesny-dom-biała-fasada

parterowy wiejski dom

nowoczesny-dom-prosta-forma

minimalistyczny dziedziniec

nowoczesny-dziedziniec-minimalistyczny-architektura

minimalistyczna architektura z Portugalii – plan

nowoczesny projekt domu