Architektura, aranżacja wnętrz

minimalistyczny dom na wybrzeżu w Australii zaprojektowany przez Katona Redgena Mathiesona

minimalistyczna sypialnia w aranżacji wnętrz

To Dom przybrzeżny „Bondi Beach House” znajduje się w Sydney w Australii. Podobnie jak inne domki na plaży, ta minimalistyczna architektura emanuje niekwestionowanym urokiem. Może to ze względu na świetną lokalizację nad oceanem, ale projekt wygląda jednocześnie nowocześnie i romantycznie. Dom na plaży oferuje idealne miejsce na odpoczynek – czujesz się jak na wyspie otoczonej błękitną wodą. Czysty relaks!

Nowoczesny dom na wybrzeżu w Australii

minimalistyczny basen przy plaży?

minimalistyczny taras przy domku na plaży

minimalistyczny-domek-plażowy-nowoczesny-salon

Minimalistyczny Dom przybrzeżny ma cztery piętra, na których znajduje się przestronny salon z wygodnymi sypialniami – z których jedna ma bezpośredni dostęp do dziedzińca, salon, kuchnia i odkryty taras z widokiem na ocean. Eleganckie marmurowe schody, zaprojektowane z dużą wyobraźnią i stylem, prowadzą do nowoczesnej kuchni, która jest doskonale wyposażona.

Wnętrze w nadmorskim domu

minimalistyczna sypialnia w aranżacji wnętrz

Minimalistyczny Dom przybrzeżny ozdobiona jest bogatą paletą wysokiej jakości tekstur. Naturalne materiały, takie jak marmur i dąb amerykański, zwiększają dobre samopoczucie w domu. Wspaniała aranżacja wnętrza zyskuje dzięki neutralnej palecie kolorów. Geometryczne linie spuszczają dom na plaży Katon Redgen Matison wyglądać elegancko. Pokoje są nowoczesne, ale jednocześnie komfortowo zaprojektowane i obiecują wiele przyjemnych godzin dla całej rodziny.

 czarno-biały projekt kuchni

nowoczesna czarno-biała kuchnia

cenna dekoracja wnętrz w sypialni

minimalistyczna-nowoczesna-sypialnia

Marmurowa łazienka o nowoczesnym designie

nowoczesna marmurowa łazienka

nowoczesne eleganckie schody

minimalistyczne schody wewnętrzne

Projekt

minimalistyczny projekt domu na plaży