Architektura, aranżacja wnętrz

minimalistyczna architektura domu według Wschodniego Biura Projektowego

“Dom Horyzontalny” Wschodniego Biura Projektów

minimalistyczny architektoniczny poziomy dom według projektu wschodniego

Kształt tego domu jest naprawdę wyjątkowy. Te minimalistyczna architektura domu powstaje w Shiga w Japonii, w pobliżu małej wioski składającej się z sześciu domów. Projekt został zaprojektowany przez Wschodnie Biuro Projektowe i po bliższym przyjrzeniu się, okazuje się, że dziwny budynek to w rzeczywistości dom. Miejsce jest magiczne i pokazuje niesamowite widoki, takie jak romantyczne nadrzeczne, pola ryżowe i odległe góry. Kiedy dodasz do tego wszystko, plus urok zakrzywionych linii budynku, zrozumiesz dlaczego minimalistyczny Dom Architektura jest tak popularna i popularna.

minimalistyczny projekt domu

minimalistyczny projekt domu w japonii

Rzeczywiście to jest minimalistyczna architektura domu wyjątkowy przykład pomysłowości i kreatywności. Intencją architektów było stworzenie krajobrazu, w którym naturalnie rozciąga się kamienny mur z czasów starożytnych. W tym miejscu należy zauważyć, że japońscy architekci są znani na całym świecie ze swoich umiejętności wykorzystania najdziwniejszych kawałków ziemi, a ten minimalistyczna architektura domu ilustruje dokładnie to twierdzenie.

minimalistyczna architektura w Japonii

minimalistyczna architektura - poziomy dom w japonii

Dzięki poziomym rozcięciom, które otaczają minimalistyczny dom, oczaruje nas piękno niesamowitego krajobrazu. W szczelinie na północy widać romantyzm tego miejsca. Szczelina na wschodzie fascynuje nas niesamowitym widokiem na rzekę. Jeśli ktoś chce nacieszyć się aleją „Tsukiaimichi”, wystarczy, że zajrzy przez szczelinę na południu. Wreszcie minimalistyczna architektura domu  również widok na las, który można oglądać przez szczelinę na zachód.

minimalistyczny dom EASTERN Design Office

minimalistyczny dom w japonii

Rzeczywiście ma minimalistyczny dom 15 poziomych szczelin, a ich łączna długość to 115 m. Jeśli chodzi o wnętrza w Horizontal House, możesz być pewien, że są one również przestronne i wygodne. Ponadto jest minimalistyczny dom w pełni wyposażone i bezpieczne, aby chronić prywatność mieszkańców.

Wyjątkowy projekt wnętrz autorstwa Holizontal House

nietuzinkowy wystrój wnętrz w japonii

minimalistyczny nowoczesny wystrój wnętrz

minimalistyczny wystrój wnętrz domu

Szczeliny ścienne jako okna – ochrona prywatności mieszkańców

szczeliny ścienne do minimalistycznego domu w oknie

Japoński wystrój wnętrz

japoński wystrój wnętrz

Dom poziomy w Japonii – plan architektoniczny

Poziomy plan architektury domu