Architektura, aranżacja wnętrz

Mały projekt domu z Tokio

Zaprojektowany przez Unemori Architects

minimalistyczny projekt domu japonia

Minimalistyczny Projekt domu powstał jako efekt kreatywnego pomysłu japońskiego studia Unemori Architects. Dom znajduje się w Tokio w Japonii. Teren, na którym został zbudowany, ma nie więcej niż 35 metrów kwadratowych. Niewielka powierzchnia użytkowa wymusiła na architektach znalezienie innowacyjnego rozwiązania, aby dom miał jeszcze wystarczająco dużo miejsca. Mały Projekt domu uroczo wygląda i oferuje ciekawe rozwiązania projektowe.

Elegancki mały projekt domu w Tokio

mały dom-japonia

Piętra są połączone spiralnymi schodami i urządzone w minimalistyczny sposób. Na każdym piętrze znajduje się jeden pokój. Poziom podłogi składa się z sypialni, jadalni na pierwszym piętrze oraz pokoju gościnnego na drugim piętrze, który z łatwością można przekształcić w gabinet. Projektanci wymyślili różne sprytne sposoby oszczędzania miejsca – wiele ukrytych szafek i półek sprawia, że ​​dom nie jest zasypywany meblami i rzeczami. Mały Projekt domu przekonuje przemyślanym designem.

Projekt małego domu – kreatywnie stwórz więcej przestrzeni

mały domek salon

Białe ściany zostawiają małą Projekt domu z Unemori Architekci wydają się większe i bardziej przestronne. Jako główny materiał wybrano dąb – czerwono-brązowe drewno łączy wszystkie obszary wnętrza. Drewniane podłogi tworzą przytulną atmosferę. Wyposażona kuchnia jest mała, ale ładna. Drzwi przesuwne nawiązują do typowej japońskiej konstrukcji, a jednocześnie oszczędzają miejsce. Łazienka znajduje się na dachu i jest pomalowana tylko na biało. Duże, szklane drzwi przesuwne otwierają się na taras na dachu i oferują widoki na miasto. Dyskretne oświetlenie tworzy atmosferę w nocy.

Mała wyposażona kuchnia

mała wyposażona kuchnia japonia

nowoczesna-mało wyposażona kuchnia

Wnętrze w małym domu

małe wnętrze domu

nowoczesne spiralne schody mały projekt domu

nowoczesne-schody-spiralne-mały-dom

nowoczesny biały projekt łazienki

minimalistyczna łazienka

nowoczesny mały dom

nowoczesny-mały-dom

szkic małego domu?

mały projekt domu