Architektura, aranżacja wnętrz

Luksusowy dom na wybrzeżu w Australii

Zaprojektowany przez MPR Design Group

nowoczesny-przy-domu-elewacyjnego-frontowego

To kuszące Dom przybrzeżny znajduje się w pobliżu Randwick w Australii. Nowoczesny projekt został zaprojektowany przez architektów MPR Design Group i zakończony sukcesem w 2010 roku. Ideą imponującego projektu było zbudowanie prostego budynku, który wtapia się w otoczenie.

Przyciągająca wzrok architektura – dom na wybrzeżu w Australii

nowoczesny basen przy plaży?

Prosta fasada łączy rustykalną konstrukcję drewnianą z nowoczesnymi oknami sięgającymi od podłogi do sufitu. Drewniane ramy okienne kontrastują z surowo wyglądającymi białymi ścianami. Przy bliższym przyjrzeniu dom na wybrzeżu okazuje się cichym pięknem z zielonym ogrodem. Białe schody prowadzą na drugie piętro, gdzie kryją się przestronne części dzienne. Z jednej strony salon otwiera się na odkryty basen, a od frontu hojnie przeszklona fasada wychodzi na ocean. Niebo, woda i trawa nakładają się na siebie i tworzą niepowtarzalną relaksującą atmosferę. Ten fenomenalny Dom przybrzeżny  posiada kilka zewnętrznych tarasów wyposażonych w stół jadalny i wygodne meble wypoczynkowe.

Czysty luksus – dom na wybrzeżu w Australii

nowoczesne-wnętrza-drewniane-meble

eleganckie-białe-meble-salon

Obszary wewnętrzne i zewnętrzne są płynnie połączone przesuwanymi drzwiami. Wnętrze od Dom przybrzeżny w Australii został zaprojektowany w harmonii z elewacją – charakterystyczne elementy, takie jak białe ściany i drewniane belki, obecne są również we wnętrzu. Nieco rustykalny wygląd sprawia, że ​​pokoje wyglądają bardziej komfortowo – zgodnie z główną ideą wnętrze można określić jako wygodne, wygodne i eleganckie. Jest to nowoczesna kryjówka od MPR, która przywiązuje dużą wagę do spokojnej atmosfery.

KH Christova

Taras-przytulne-kolorowe-meble ogrodowe

nowoczesna jadalnia z drewnianymi meblami

rustykalna-minimalistyczna-jadalnia

Wejście – nowoczesna konstrukcja drewniana i biała elewacja

nowoczesny-dom-na-plazowy-australia-wejście

Dom przybrzeżny w Australii – Wnętrze

nowoczesne drewniane schody

nowoczesny basen odkryty

Basen nad morzem nowoczesny design

biały dom na plaży w Australii

nowoczesny-biały-beach-house-Australia