Architektura, aranżacja wnętrz

Imponująca architektura domu – przykład minimalizmu

parterowy-dom-nowoczesna-willa-Meksyk-przyklad-minimalizmu

Ta architektura domu jest doskonała? Przykład minimalizmu – pełen niespodzianek i ciekawych rozwiązań architektonicznych, zachwyci wszystkich fanów awangardy. Nowoczesny budynek poświęcony meksykańskiemu minimalizmowi, który charakteryzuje się efektowną konstrukcją i niezwykłą dekoracją.

Doskonały przykład minimalizmu z Meksyku

Minimalistyczny basen na zewnątrz?

Nowoczesna architektura domów znajduje się w Meksyku – egzotycznym miejscu, które tworzy enigmatyczną atmosferę bohemy. Projekt – imponujący Przykład minimalizmu nosił nazwę House RO i jest jednym z najbardziej znanych dzieł firmy architektonicznej z Guadalajary. Casa RO przez Elias Rizo Architekci ma prostą konstrukcję, dużą przeszkloną fasadę, drewno i biały beton definiują ogólny wygląd budynku. Odkryty basen o kwadratowym kształcie i duży zielony dziedziniec są osłonięte bocznie wysokim betonowym murem, który chroni prywatną strefę mieszkańców.

Nowoczesny przykład minimalizmu – wnętrze Casa RO

nowoczesny salon z drewnianą ścianą

Krzesła granitowe z jasnego drewna

Wnętrze definiuje drewno. Granit, beton i szkło nadają wnętrzu nowoczesny wygląd. Gustownie połączone materiały i kolory tworzą przytulną atmosferę. Dzięki dużym oknom światło wpada obficie do pomieszczenia i powstaje ekscytująca gra światła i cienia.

Abigail

Minimalizm wewnętrzna drewniana ściana

Przytulne meble ogrodowe

nowoczesne meble ogrodowe na patio

Nowoczesna minimalistyczna architektura

nowoczesny-dom-architektura-minimalizm

Nowoczesna drewniana fasada i odkryty basen

Minimalizm Meksyk drewno elewacyjne

minimalistyczny dom – plan

minimalistyczny projekt domu