Architektura, aranżacja wnętrz

Futurystyczne obiekty rekreacyjne zwiększają czynnik dobrego samopoczucia

I-Way – unikalny projekt architekta Cyrille Druart w Paryżu

ekscytująca nowoczesna architektura

Otwarty w 2008 roku w Lyonie we Francji „I-Way” jest luksusowym Obiekt rekreacyjny z innowacyjnym designem. Futurystyczną architekturę zaprojektował Cyrille Druart. Innowacyjny design zaskakuje i przyczynia się do dobrego samopoczucia. Ukryte w bezokiennej konstrukcji ekskluzywne wnętrze jest po prostu niesamowicie piękne. Wygląda ekscytująco, futurystycznie i prawie czujesz się jak w statku kosmicznym. I-WAY został zaprojektowany specjalnie dla fanów motocykli – do dyspozycji gości jest 18 symulatorów wyścigów samochodowych. Ponadto bary, restauracje, studio fitness, sala konferencyjna i wanna z hydromasażem zapewniają atmosferę czystego luksusu

Światło tworzy napięcie – futurystyczne obiekty rekreacyjne

futurystyczny design - symulator wyścigów samochodowych

Wnętrze w Obiekt rekreacyjny nowe niespodzianki na każdym piętrze. Pomieszczenia mieszkalne są kanciaste i przestronne, ale korytarze są misterną mieszanką krzywizn i zakrętów, a rzeźbiarskie schody wyglądają, jakby były zawieszone w powietrzu. Najbardziej ekscytującym czynnikiem jest kolorowe oświetlenie w połączeniu z błyszczącymi, ultranowoczesnymi powierzchniami. Światło w barach zmienia się od ciemnego do jasnego i świeżego. Światła w pomieszczeniu z symulatorami silnika przypominają oświetlenie przemysłowe. Baseny zamieniają się w błękitne laguny. Nawet na spacerze szybka zmiana wystroju wnętrza robi wrażenie. Nowoczesne materiały, takie jak metal, szkło i polimery, tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Nowoczesny i ultranowoczesny pomysł na projekt – luksusowy obiekt wypoczynkowy we Francji

futurystyczny basen

Zbudowana z dwóch prostych, prostokątnych brył, elewacja jest unikalna Obiekt rekreacyjny na pierwszy rzut oka wygląda prosto. Pierwsze wrażenie może być mylące – to wielokrotnie nagradzany projekt, który tworzy nową rzeczywistość dla swoich gości. Statek kosmiczny, który zabiera gości w podróż z ekscytującymi wyścigami samochodowymi.

przez Jaz

białe nowoczesne meble w restauracji

białe nowoczesne stoły w restauracji

futurystyczne wnętrze – nowoczesne oświetlenie

nowoczesny design - bar

nowoczesna łazienka spa

nowoczesna łazienka spa

futurystyczny design – łazienka – oświetlenie LED

futurystyczny design - łazienka

nowoczesny minimalistyczny bar

nowoczesny bar o minimalistycznym designie

 Symulator wyścigów samochodowych

nowoczesne wnętrze - obiekt rekreacyjny

futurystyczne schody

nowoczesne ekscytujące schody

 futurystyczna architektura – plan

nowoczesna futurystyczna architektura - plan