Architektura, aranżacja wnętrz

Fascynujący minimalistyczny mały domek autorstwa „2 By4 Architects”

Freizeithaus wydaje się unosić na wodzie – „2 By4 Architects” z Rotterdamu

minimalistyczny domek - z daleka

Zbudowany jako dom wypoczynkowy, jest uroczy? mały minimalistyczny dom pięknie położony na wyspie w Pojezierzu Loosdrechtse Plas w Holandii. Na pierwszy rzut oka konstrukcja to tradycyjny drewniany dom kryty z dwuspadowym dachem. To pierwsze wrażenie jest zwodnicze, po bliższym przyjrzeniu się tej nieruchomości jest typowe minimalistyczny mały dom. Przestrzeń wnętrza jest bardzo kompaktowa, ale sprytnie zaaranżowana tak, aby zapewnić właścicielom wszelkie wygody. Minimalistyczny styl jest szczególnie odpowiedni, ponieważ projekt kładzie nacisk na maksymalizację funkcjonalności domu. Eleganckie umeblowanie i umeblowanie sprawiają, że piękno wystroju wnętrza wynika z wyglądu tych funkcjonalnych elementów, a nie z dodatkowych ozdób.

Kominek wisi pod sufitem w małym minimalistycznym domu

minimalistyczny mały kominek z sufitu

Ten dom znajduje się w pięknym miejscu, a duże okna zapewniają zminimalizowanie granic między przestrzeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Zmiana pór roku nie przeszkadza w radości minimalistyczny mały domek, ponieważ jest wystarczająco izolowana, aby wytrzymać nawet najsurowsze zimowe warunki. Dzięki temu spektakularną scenerię można podziwiać przez cały rok z tej przytulnej kryjówki.

Mały taras z minimalistycznego domu wypoczynkowego

minimalistyczny mały dom - fasada

Przy ładnej pogodzie otwiera się jedna z szyb minimalistyczny mały domek w całości na pięknym tarasie, dzięki czemu obszary wewnętrzne i zewnętrzne są połączone. Być może jeszcze bardziej dramatycznie, całe części drewnianej fasady można cofnąć, aby odsłonić jeszcze szerszą panoramę. Gdy tylko ta drewniana fasada zostanie otwarta, podłoga salonu jest bezpośrednio połączona z jeziorem, co zapewnia ostateczne połączenie z naturą. D.on minimalistyczny domek orientuje się na ścieżce słońca. Poranne światło budzi pokoje na wschodzie, a wieczorem tereny zwrócone na zachód są skąpane w różowym blasku zachodzącego słońca.

Ruchoma drewniana fasada małego domu wypoczynkowego

minimalistyczny domek - ruchoma drewniana fasada

Chociaż na małą skalę, zawiera minimalistyczny mały dom cały nowoczesny sprzęt. To bardzo atrakcyjna, w pełni wyposażona łazienka z prysznicem, wygodna kuchnia i dużo miejsca do przechowywania, niezbędne do idealnego wyglądu i porządku w minimalistycznym wnętrzu i wolnym od chaosu. Pomysłowy kominek jest zawieszony pod sufitem, ale jego pozycję można obracać w zależności od tego, gdzie ciepło jest najbardziej potrzebne.

Duże szklane okna

minimalistyczny mały domek- duże przeszklone okna

Wydaje się, że widziany z lądu? minimalistyczny mały domek kuszące, by zawisnąć nad wyspą. Ta wizja obiecuje wiele przyjemnych godzin kontemplacji świata przyrody podczas idealnej przerwy od codzienności.

przez Jaz

Widok z boku z małego minimalistycznego domu

minimalistyczny widok z boku domu rekreacyjnego

Wspaniałe otoczenie

minimalistyczny mały dom - piękny krajobraz

Plan architektoniczny małego domu wypoczynkowego – „2 By4 Architects”

minimalistyczny plan architektury małego domu