Architektura, aranżacja wnętrz

Drewniany dom od Nordicasa Design & Construction

Willa z drewna sosnowego od Nordicasa

Projekt Nordicasa & Budowa to firma architektoniczna z prawdziwymi skandynawskimi tradycjami w budowie ręcznie robionych luksusowych domków z bali i luksusowych domów z bali. Dzięki drewnianemu, naturalnemu wzornictwu zapewniają dom o wyjątkowym, naturalnym wyglądzie.

Wspaniała drewniana architektura

Willa z drewna sosnowego przy kuchni Nordicasa?

Dla tego projektu architekt rozpoczął Jaak Kangro z Nordicasa Design & Budowa proces, który z pięknym Drewniany dom zakończył się w ośrodku narciarskim w Hiszpanii. Drewniany domek w górach, blisko każdego ośrodka sportów zimowych, brzmi jak spełnienie marzeń, a wykonany w tak świetnym designie jest nawet dwa razy atrakcyjniejszy. Wynajmując go na ferie zimowe zawsze można się w nim zakochać.

Drewniana architektura nadaje domowi ciepło

Sosnowy dom z Nordicasa - na zewnątrz

Dom wyłożony drewnem jest prawie w całości pokryty 165mm laminowaną sosną, co sprawia, że ​​jego wygląd jest tak wyjątkowy. Drewno sosnowe to naturalny materiał, który tworzy komfortową i relaksującą atmosferę. Ten rustykalny dom sprawi, że poczujesz się jak w górskiej chacie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ale nie tylko tradycyjny design czyni go tak wyjątkowym. Ma nowoczesne dodatki, takie jak maleńkie okienka i kamienne wejście główne. Drewniane wnętrze nadaje każdemu pomieszczeniu rustykalnego szyku, podczas gdy otwarta koncepcja na parterze sprzyja nawiązywaniu kontaktów towarzyskich i zabawie. Zajrzyj także do salonu, kominka i jadalni.

Projekt domu z drewna sosnowego

Willa z drewna sosnowego przy drzwiach Nordicasa?

Dom z drewna sosnowego przy schodach Nordicasa

Sosnowy dom dzieci Nordicasa

Willa z drewna sosnowego autorstwa Nordicasa Kinderzimmer

Willa z drewna sosnowego od Nordicasa Design

Willa z drewna sosnowego od Nordicasa - jadalnia

Sosnowa willa - kuchnia biała

Łazienka w willi z drewna sosnowego?

Dom z drewna sosnowego od Nordicasa -sypialnia

Willa z drewna sosnowego od Nordicasa -salon