Architektura, aranżacja wnętrz

“Dom Pod Pohutukawą” – Egzotyczny luksusowy dom drewniany

ekskluzywny projekt domu drewnianego autorstwa architektów Herbst

JESIEŃ Architekci musieli anulować swoją inną pracę, gdy została im przydzielona egzotyczny luksusowy drewniany doms do projektowania. Kiedy zobaczyli miejsce, które było już pełne wielu dojrzałych drzew Pohutukawa, powstały dom został nazwany natychmiast po tych drzewach. „Pohutukawa House” znajduje się w Piha w Nowej Zelandii. Projekt został bardzo trafnie nazwany, ponieważ te cudowne drzewa pasują bezpośrednio do specyfikacji projektowej tego jednego egzotyczny luksusowy drewniany dom prowadzony.

Ekskluzywny drewniany dom w środku lasu

ekskluzywny drewniany dom w nowej zelandii

Niechętne niszczeniu pięknych drzew Herbst Architekci postanowili wkomponować je w budynek. W rzeczywistości ten dom reprezentuje ogólnie bajkowy festiwal drewna, a nie tylko okoliczne lasy. To jak zbudowana świątynia do budowy drewna i rzeźby w drewnie. Prawie wszystko w „Domu Pohutukawa” nawiązuje do drewna. Co ciekawe, w niektórych wnętrzach widać wyraźne nawiązanie do panującego trendu wzornictwa przemysłowego. Te egzotyczny luksusowy drewniany dom jest po prostu świetny. Podwyższone ramy pozwalają na szklane wstawki, aby zapewnić doskonały widok na środowisko naturalne aż do nieba. Zapiera dech w piersiach. Jednak pomimo wielkiego, inspirującego podziwu tego egzotyczny luksusowy drewniany dom, naturalne elementy drewniane sprawiają, że dom nadal wygląda przyjaźnie i bezpiecznie. Drewniane konstrukcje i różnorodna oferta artystycznych i ręcznie wykonanych elementów drewnianych pokazują, jak wszechstronne jest drewno jako kreatywne medium.

Ekskluzywna architektura drewniana

ekskluzywna drewniana architektura domu Pohutukawa

Najbardziej stymulujący aspekt ten egzotyczny luksusowy drewniany dom to cudowna rzeźbiarska jakość jej wnętrz. Jest to prawdopodobnie w dużej mierze spowodowane ekscytującymi formalnymi relacjami między naturalnymi i kontrolowanymi formami drewna, tj. żywymi drzewami i samym domem. miękkiego drewna w wielu przejawach.

Projekt jadalni w luksusowym drewnianym domu

nowoczesna jadalnia w ekskluzywnym drewnianym domu

Obejmuje to geometryczne pokrycia ścienne od podłogi do sufitu wykonane z bardzo ciemnego drewna i rzeźbione w celu uzyskania płaskorzeźby. Ta szczególna cecha sprawia, że ​​ściana zachwyca pięknym wzorem i zwraca uwagę na pełną wysokość przestrzeni życiowej w niej egzotyczny luksusowy dom drewniany. Sieć konstrukcji drewnianych jest precyzyjna i kanciasta, dotyczy masowej produkcji i przemysłu. Ten system nośny łączy wszystkie aspekty pomieszczenia i rzuca bajeczne cienie na wystrój wnętrza. Aby stworzyć bardziej prywatne przestrzenie w głównej strukturze domu, półki i ozdobne ścianki działowe są rozmieszczone tak, aby wyznaczyć oddzielne obszary zapewniające spokojne warunki do spania i pracy.

Jest o wiele więcej podobnych do marzeń egzotyczny luksusowy dom drewniany można by powiedzieć, ale zdjęcia nadrobią tysiące słów.

Od Jaz

“Dom Pod Pohutukawą” – egzotyczny drewniany dom

Pod Pohutukawa House- egzotyczny drewniany dom w Nowej Zelandii

Ekskluzywny wystrój wnętrz z drewna

ekskluzywny wystrój wnętrz z drewna w luksusowym domu

Soczysty wzór drewna

luksusowy projekt drewna autorstwa

Teren rekreacyjny w egzotycznym drewnianym domu

strefa relaksu w egzotycznym drewnianym domu Pohutukawa

Sypialnia w domu Pohutukawy

sypialnia w luksusowym domu Pod Pohutukawą

projektowanie drewna w

Fasada egzotycznego drewnianego domu

projekt domu z drewna egzotycznego - elewacja z ciemnego drewna

Plany architektoniczne „Domu Pod Pohutukawą” w Nowej Zelandii

ekskluzywny drewniany dom na planie architektury nowej zelandii egzotyczny drewniany dom na planie nowej zelandii dom drewniany autorstwa architektów Herbst - Architekturplan plan domu drewnianego autorstwa architektów Herbsta