Architektura, aranżacja wnętrz

Chata górska z minimalistycznym wystrojem wnętrz

Schronisko Béranger autorstwa NOE Duchaufour Lawrance

Schronisko Beranger, Noe Duchaufour

Hut Béranger to niesamowita górska chata i oferuje komfort jednego minimalistyczny wystrój wnętrz i architektura. Projekt został zaprojektowany przez francuskiego projektanta i architekta Noé Duchaufour Lawrance. Schronisko Béranger znajduje się w St Martin de Belleville, uroczej wiosce we francuskich Alpach. W rzeczywistości nowoczesny budynek to wspaniała kolekcja czystych linii i naturalnych kształtów, które dodają piękna pełnego optymizmu i romantyzmu minimalistyczny wystrój wnętrz ujawnić.

Nowoczesna aranżacja wnętrz w środku zaśnieżonych Alp

nowoczesne wnętrze - minimalistyczny design

W luksusowych wnętrzach Chalet Béranger jest szczególna magia. Z majestatycznymi Alpami w tle ten staje się nowoczesny minimalistyczny wystrój wnętrz nową interpretację i całkowicie nas oczarowuje. Być może przyczyną jest otwarta i przestronna konstrukcja pomieszczenia lub materiały użyte do jego budowy, ale faktem jest, że minimalistyczny wystrój wnętrz jest bardzo efektowna i niezapomniana.

minimalistyczny wystrój wnętrza w górskiej chacie

nowoczesny wystrój wnętrz w schronisku Beranger

Schronisko górskie Béranger z pewnością ma wyjątkowy i estetyczny charakter minimalistyczne wnętrze, który zaskakuje różnorodnością kształtów. Nacisk kładziony jest na naturalne, nierafinowane elementy, a jednocześnie oferuje nowoczesny wystrój wnętrz dobry wybór udogodnień. Pokój w luksusowe wnętrze jest przydzielony w sposób umożliwiający spełnienie wszystkich wymagań gości. I ciepły piec w środku elegancki minimalistyczny wystrój wnętrz położony, nadaje sytuacji szczególną atrakcję.

minimalistyczny styl w schronisku Berger

minimalistyczny wystrój wnętrz - biała kuchnia

Ideą w tym przypadku jest dbałość o każdy szczegół w Chata górska z minimalistycznym wystrojem wnętrz widać to w przytulnych siedziskach, stylowych elementach dekoracyjnych o prostych kształtach, a także w sprytnie dobranej kolorystyce tego Luksusowe wnętrze zobacz, co doskonale koresponduje z ośnieżonymi stokami górskimi. Ponadto miękkie odcienie drewna łagodzą atmosferę i nadają współczesnemu wnętrzu nieodpartego uroku.

Wspaniały projekt sypialni

minimalistyczny wystrój wnętrza sypialni

projekt sypialni - schronisko górskie Beranger

minimalistyczny wystrój łazienki w chacie

minimalistyczny projekt łazienki

Minimalizm w schronisku w Alpach

minimalistyczne wnętrze - schronisko w alpach

nowoczesny wystrój wnętrz z boazerią z jasnego drewna

nowoczesny wystrój wnętrza schroniska górskiego

niezwykły kryty basen w górskiej chacie

schronisko górskie berger - niesamowity kryty basen

elegancki stolik nocny w sypialni

minimalistyczny wystrój wnętrza - elegancki stolik nocny

Śnieżnobiały wystrój wnętrz

minimalistyczny design w schronisku Beranger