Architektura, aranżacja wnętrz

“Casa Familia” – Nowoczesny dom w Kalifornii

Mieszkanie przyjazne środowisku - wewnętrzny dziedziniec

To pięknie nowoczesny dom w Kalifornii projektowanie domów i nowoczesny styl i jest utalentowanych Architekt Kevin de Freitas zaprojektowany. Jest oryginalny i piękny. To połączenie tworzy coś niezwykłego. Jeśli chcesz być otoczony naturą, żyć w komforcie, stylu i pięknie, to jest Twój dom.

Nowoczesny projekt kuchni

Przyjazna dla środowiska kuchnia w mieszkaniu

Ten kompaktowy dom w nowoczesnym stylu jest w rzeczywistości o wiele większy, niż się wydaje. Architektowi udało się wyposażyć ten piękny dom w duże okna i wewnętrzny dziedziniec. W ten sposób może zacierać granice między przestrzenią zewnętrzną i wewnętrzną. Tworzy wspaniały efekt ekspansywny z zapierającym dech w piersiach widokiem, który tylko wzmacnia efekt otwartej przestrzeni.

Idylliczny dziedziniec

Eko-apartament wewnętrzny dziedziniec

Harmonia i połączenie z naturą domu jest znacznie głębsze. „Casa Familia” to dom, który staje się częścią środowiska dzięki zastosowaniu energooszczędnych, niskokonsumpcyjnych technologii. „Dom okazał się udany i zużywa o 65 procent mniej energii elektrycznej niż normy państwowe i o 55 procent mniej wody niż domy o porównywalnej wielkości, nie rezygnując z komfortu i estetyki” – mówi. Architekt Kevin de Freitas. To jedna z niewielu eko-architektur we współczesnym, zachodnim świecie. Mamy nadzieję, że pewnego dnia budowanie takich domów stanie się trendem.

Nowoczesny projekt salonu ze wspaniałym widokiem

Eko apartament - salon

Bycie jednym z naturą jest bardzo trudne we współczesnym społeczeństwie, zwłaszcza gdy większość ludzi mieszka w dużych miastach świata, ale tęskni za tym – co może być lepszego niż to, nowoczesny dom tworzyć dla siebie i dla dzieci, które są bliskie naturze. Prędzej czy później zaczynamy od tak pięknego domu jak ten nowoczesny dom w Kalifornii śnić późno w nocy po długim dniu w pracy. Życie w świecie bez granic to nie luksus, to wybór.

“Casa Familia” – Kalifornia

Przyjazny dla środowiska widok na apartament

Mieszkanie przyjazne dla środowiska - korytarz  Apartament przyjazny dla środowiska - widok z przodu