Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Wspaniały dom na plaży na tropikalnej wyspie

The Leaf House w Brazylii przez Mareines & Patalano Architekci

nowoczesny dom na plaży?

To wspaniałe Dom na plaży wygląda, jakby pochodził ze snu. Zlokalizowana na wyspie w Angra dos Reis w Brazylii nowoczesna architektura została zainspirowana pięknym położeniem i zaprojektowana w kształcie liścia. I nie tylko konstrukcja dachu przypomina zieloną roślinność, która otacza dom, ale również cała koncepcja jest bardzo przemyślana i odpowiada idei architekta, że ​​człowiek i natura są ze sobą powiązane.

Nowoczesny dom na plaży w Brazylii

Luksusowe wybrzeże Brazylii

Dominująca struktura Dom na plaży wygląda bardzo organicznie – wnętrze jest płynnie połączone z zewnętrzem. Baldachim wygląda jak liście egzotycznego drzewa i chroni zarówno pomieszczenia, jak i taras przed typowym dla tej części świata upałem i silnym słońcem. Lekka bryza to naturalny system wentylacji dzięki otwartej konstrukcji domu.

Dom na plaży blisko natury

egzotyczne-oświetlenie-elewacyjne-dom nad morzem

Otwarte przestrzenie są luksusowo umeblowane i oferują wiele przytulnych miejsc do siedzenia, w których można spędzić wolny czas. Duży basen wizualnie łączy strefę wewnętrzną i zewnętrzną. Wszystkie detale w projekcie pozytywnie zaskakują i są pomyślane w harmonii z otoczeniem.

Otwarte wnętrze i ciekawe wnętrze

Luksusowe egzotyczne meble do sypialni

Szklane drzwi i ekrany to elastyczne ściany, które w razie potrzeby mogą chronić prywatną strefę właściciela. Nowoczesny dom nadmorski został zbudowany w całości z materiałów przyjaznych środowisku, zainstalowano systemy recyklingu, system zbiera deszczówkę z dachu. Szkło i miedź stanowią kontrast, tworząc ekscytujące akcenty. Nowoczesny Dom na plaży wygląda bardzo zachęcająco i wygląda przytulnie. Miękkie poduszki i obicia mebli tarasowych tworzą pozytywne wrażenie, zapierające dech w piersiach oświetlenie tworzy ciekawe efekty.

Egzotyczne patio – dom w Brazylii

egzotyczny hamak na patio

Drewniany blat kuchenny – luksus

Drewniany blat kuchenny luksusowy

Powierzchnia mieszkalna w nadmorskim domu w Brazylii

Obszar mieszkalny Coastal House Brazylia

Okładziny ścienne z drewna w łazience

Okładzina ścienna drewniana łazienka

Ciekawe schody na patio

ciekawe schody patio

Dom na wybrzeżu w Brazylii – innowacyjna fasada i otwarta konstrukcja

Dom przybrzeżny Brazylia

Nowoczesny dom na wybrzeżu o eleganckim wyglądzie

nowoczesny-dom-nadmorski-elegancki-design

Projekt domu z liści

Projekt domu z liści

Architekci: Mareines + Patalano