Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Światło i cień definiują futurystyczną architekturę domu autorstwa Pencil Office Architecture z Singapuru

futurystyczny dom stereoskopowy

Cienie i światło nadają domowi ostateczny charakter. Dokądkolwiek pójdziesz futurystyczna architektura domu obserwuje się, że próbuje się manipulować światłem w taki sposób, aby tworzyć fascynujące cienie i faktury.

Niezwykły „Dom stereoskopowy” został wykonany przez Ołówek architektura biurowa Opracowany jako dom weekendowy i rekolekcje wakacyjne. Poza tym jego bajeczny projekt był bardzo futurystyczny Architektura domu koncentruje się na integracji najnowszych systemów oszczędzania energii i recyklingu. Dom położony jest na wyspie Sentosa w Singapurze. Jest to teren celowo stworzony do rekreacji. Dom znajduje się między oceanem a wygodnym polem golfowym.

Niezwykły „Dom stereoskopowy”

niezwykły stereoskopowy dom biurowy

Luksusowy dom posiada elementy futurystyczna architektura domu zamknięty, aby zapewnić właścicielom wszelkie możliwe wygody. Jest przestronny, jasny i posiada wszystkie udogodnienia oszczędzające pracę dla wygody mieszkańców. Z tego powodu ważne było, aby zainstalowano technologie energii odnawialnej, aby zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne i oczywiście uczynić dom bardziej ekonomicznym.

Struktura futurystyczna architektura domu dramatycznie zamyka duży nawis górnej kondygnacji.

Widok z daleka w nocy

Stereoskopowy Dom Ołówek - Oświetlenie

Wdrożono strategie artystyczne, aby zjednoczyć obszary wewnętrzne i zewnętrzne. Podstawy futurystyczna architektura domu składa się z szeregu asymetrycznych brył geometrycznych. Powstała kompozycja jest rzeźbiarska i ekscytująca. Każdy materiał, jaki można sobie wyobrazić, został przeszyty wzorami i listwami, aby wpuścić naturalne światło do struktury futurystycznej architektury domu. Powstałe cienie tworzą naturalne i dynamiczne formy zdobnictwa. Wydaje się, że zamiast narzucać się „Dom stereoskopowy”  lekkie, przewiewne i dekoracyjne w swoim najbliższym otoczeniu.

ten futurystyczna architektura domu został zaprojektowany, aby ułatwić mieszkańcom i zmaksymalizować wrażenia z tak wspaniałego nadmorskiego domu. Ocean jest na wyciągnięcie ręki, a jego wspaniałe widoki można w pełni podziwiać przez rozległe szklane ściany.

przez Jaz

Dom stereoskopowy firmy Pencil Office - jasny i drewniany

Dom stereoskopowy z dachu biurowego Pencil

Dom stereoskopowy z tarasu Pencil Office

futurystyczny dom stereoskopowy firmy Pencil -holzdesign

Dom stereoskopowy według aranżacji wnętrz Pencil Office

Dom stereoskopowy z widoku Pencil Office

Ołówek stereoskopowy dom - futurystyczny dach

futurystyczny projekt architektoniczny - światło i cień

futurystyczny stereoskopowy plan architektury domu futurystyczny stereoskopowy dom o wymiarach ołówka Schemat z futurystycznego stereoskopowego domu Wymiary futurystycznego stereoskopowego domu

Plan z futurystycznego stereoskopowego domu

futurystyczny dom stereoskopowy z planu architektury domu ołówkowego

futurystyczny dom od Pencilplan

Model z góry stereoskopowego domu Pencila Fasada stereoskopowego domu autorstwa ołówka Model domu stereoskopowego autorstwa Pencil Office