Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Projekt domu nowoczesny – Dom 8

Zaprojektowany przez Atria Arquitetos

minimalistyczny dom z basenem?

Projekt, zaprojektowany przez Atria Architects, znajduje się w Brazylii – minimalistyczny Projekt domu, który przekonuje prostą architekturą i ekscytującym wnętrzem. Stalowo-betonowa konstrukcja rozciąga się na powierzchni 1600 metrów kwadratowych. Dzięki nowoczesnemu projektowi architekci chcieli osiągnąć połączenie obszarów zewnętrznych i wewnętrznych. Wnętrze od minimalistycznego Projekt domu można podzielić tematycznie na trzy – strefy dzienne, łazienki i komórki lokatorskie.

Nowoczesny projekt domu w Brazylii

minimalistyczny design - biała fasada

W części dziennej znajduje się przytulna kuchnia, biblioteka, jadalnia i salon. Wszystkie pokoje są ozdobione zabawnymi meblami w odważnych kolorach, co nadaje im nowoczesny wygląd. Ciekawe dekoracje ścienne przyczyniają się do ekscytującego projektu. Dyskretne oświetlenie sprawia, że ​​w tej nowoczesnej dekoracji dekoracja lepiej się wyróżnia Projekt domu.

Ekscytujący design – nowoczesny projekt domu

ciekawa dekoracja ścienna

kolorowy dywan w szafce

Nowoczesny Projekt domu zawiera szafkę z drewnianym biurkiem i kolorowym dywanem. Jadalnia z dużym drewnianym stołem i wygodnymi krzesłami jest idealna na przyjemne kolacje. W aranżacji wnętrz wykorzystano naturalne materiały, takie jak kamień, drewno i marmur, które nadają wnętrzu nowoczesny i świeży wygląd.

Eleganckie wnętrze – dom w Brazylii

kolorowe meble

Duże przeszklone drzwi przesuwne wpuszczają światło do domu i poprawiają wentylację. Dodatkowo sufit został przeszklony, co jest ciekawym rozwiązaniem. Architekci Atria Arquitoctos mieć nowoczesny minimalizm Projekt domu stworzony z dużą wyobraźnią i kreatywnością.

Elegancka kolorowa dekoracja

elegancka kolorowa dekoracja

drewniany stół jadalny z kwiatami jako dekoracja

minimalistyczny design w jadalni

nowoczesne wnętrze

ekscytujący projekt domu

minimalistyczna łazienka

fioletowy projekt łazienki

nowoczesny teren zewnętrzny z basenem

elegancka biała fasadaBasen w ogrodzie