Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Nowoczesny szklany dom w środku leśnego przytulnego domu

nowoczesny-szklany-dom-w-lesie

Czy można połączyć spokój i ciszę panującą w lesie z wygodami współczesnego życia? Tak, lubisz to doskonałe Szklany dom w środku lasu dowodzi. Bardzo dobrym pomysłem jest projekt Parra Edwards Arquitectos w Chille – dom w lesie o otwartej konstrukcji.

Szklany dom w środku lasu o innowacyjnej konstrukcji

innowacyjna szklana elewacja

Nowoczesny projekt domu znajduje się w Santiago, na początku Andów. Dom został zaprojektowany jako statek kosmiczny, który wylądował w lesie, by później polecieć gdzie indziej. Stąd wzięła się jego nazwa – Appollo 11. Architektura tego Szklany dom w środku lasu jest niewątpliwie bardzo innowacyjny i przyciąga uwagę wszystkich. Pierwotnie został zaprojektowany jako studio muzyczne, ale może być również wykorzystywany jako studio architektoniczne. To jak kapsuła, w której sprzęt – architekci i muzycy – mogą tworzyć swoją sztukę.

Szklany dom w środku lasu – niezwykła architektura domu

Okrągła lampa wisząca do salonu

To nowoczesny szklany dom w środku lasu składa się z dwóch kondygnacji i ma konstrukcję prostokątną. Według Japończyków prostokąt to czysty element, który pozostaje w równowadze z naturą. Prosty, prosty kształt prostokąta pomaga chronić otaczającą przyrodę i jak najmniej zmieniać otoczenie – idealnie komponuje się z otoczeniem, a przeszklone ściany sprawiają, że dom wydaje się niemal przezroczysty.

Nowoczesny dom rodzinny z przytulnym wnętrzem

kolorowe-dekoracje-szafka

 Konstrukcja domu została specjalnie zaprojektowana tak, aby zimą w domu pozostało jak najwięcej ciepła. Okna z termoszybem wpuszczają do domu dużo światła i ułatwiają ogrzanie pomieszczenia. Sypialnie wychodzą na północ, aby zimą były maksymalnie oświetlone przez słońce. Konstrukcja domu składa się z prostej konstrukcji stalowej i szklanych paneli. Elewacja może również zmieniać się wraz ze zmianą pór roku dzięki systemowi mobilnych paneli. Wnętrze współgra z otoczeniem. Mieszkańcy mogą cieszyć się pięknym widokiem z Parnan Edwards Arquitectos w całym domu.

B. Angelov

Sypialnia z boazerią

Wnętrze drewnianej sypialni

Dom jednorodzinny w środku lasu

Powierzchnia mieszkalna-drewniany dom-las

Drewniany dom w lesie – wejście

Wejście do lasu w drewnianym domu

Kuchnia z otwartymi półkami

Projekt kuchni otwarte półki

Eleganckie wnętrze – schody drewniane

Schody drewniane-dom jednorodzinny-las

Szklany dom ze stalową konstrukcją

Szklana konstrukcja-stalowa-nowoczesna-fasada