Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Nowoczesna mleczarnia w Madrycie, Hiszpania

Sennhütte Hiszpania nowoczesna architektura

Ten dom jest jednym nowoczesna mleczarnia, niedawno wybudowany w La Mortaleja, dzielnicy Alcobendas w Madrycie, Hiszpania. Przestrzeń mieszkalna ma 875 metrów kwadratowych i zapewnia dużo przestrzeni życiowej i kilka specjalnych funkcji. Artystyczne podejście widać na kolorowej elewacji, a wnętrze zachwyca minimalistycznym wyposażeniem.

Nowoczesna chata mleczna o ekscytującym, kolorowym wystroju

nowoczesny basen ogrodowy

Mieszanka bieli, czerwieni i szarości na elewacji sprawia, że ​​dom wygląda bardziej ekscytująco. Na podwórku woda w odkrytym basenie odbija fasadę. Przytulna część wypoczynkowa pod baldachimem to obietnica przyjemnych godzin na łonie natury. Rząd wysokich drzew osłania ogród i chroni prywatną strefę właścicieli. Palmy i kwiaty doniczkowe kontrastują z niską roślinnością. Żwirowa ścieżka dzieli trawnik na dwie części i prowadzi do drugiego ogrodu przed domem, który został ozdobiony ciekawą rzeźbą kwiatową. ten nowoczesna mleczarnia wygląda na otwarte przez szklane drzwi przesuwne.

Nowoczesna mleczarnia z eleganckim wystrojem wnętrz

Sennhütte-strefa mieszkalna-nowoczesne-umeblowanie

Sennhütte-nowoczesne-wnetrze-salon

Wewnątrz imponuje nowoczesna mleczarnia z przestronnymi pokojami na czterech kondygnacjach. Dom posiada własną windę, która ułatwia poruszanie się po piętrach. Na parterze znajduje się wejście, łazienka dla gości, duże foyer, jadalnia oraz taras z komfortowo zaprojektowaną jadalnią. Kolorystyka utrzymana jest w neutralnej kolorystyce – biel, czerń, brąz i beż łączą się w elegancki sposób. Meble utrzymane w minimalistycznym stylu – proste, ale eleganckie. Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje gościnne, część socjalna, a nawet sala kinowa, garaż i sala fitness. Na ostatnim piętrze znajdują się jeszcze dwie sypialnie. Zieleń, artystyczny wystrój wnętrz i wiele pokoi sprawiają, że Sennhütte jest idealnym miejscem dla rodziny

KH Christova

nowoczesny projekt ogrodu przydomowego

nowoczesna czarno-biała kuchnia

Sennhütte-nowoczesna-czarno-biała-kuchnia

nowoczesne oświetlenie w salonie

Sennhütte oświetlenie salonu

Salon z widokiem na ogród

Sennhütte-szklana ściana-piękny-ogród

eleganckie meble ogrodowe

Sennhütte Hiszpania Patio Area

Fasada – nowoczesna chata mleczarska

nowoczesna-architektura-sennhütte-fasada

nowoczesna minimalistyczna łazienka

minimalistyczna-łazienka-czarno-biała

minimalistyczna sypialnia

przestronna-sypialnia-minimalistyczny-deisgn

Winda w nowoczesnym Sennhütte

Winda wewnętrzna Sennhütte