Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

minimalistyczna architektura – Harborview Hills autorstwa Laidlaw Schultz Architects

minimalistyczna-nowoczesna-architektura-harborview-hills

Laidlaw Schultz Architekci zaprojektowałem to minimalistyczna architektura. Dom został zaprojektowany tak, aby zapewnić miłą atmosferę, w której można wypocząć na wybrzeżu, całkowicie z dala od ulicznego zgiełku. W rzeczywistości taki był podstawowy cel twórców tego projektu. To jest minimalistyczna architektura, zaprojektowany z wyczuciem stylu i elegancji.

minimalistyczna nowoczesna architektura

minimalistyczna-nowoczesna-architektura

W rzeczywistości taki był podstawowy cel twórców tego projektu. Te minimalistyczna architektura niewątpliwie przyciąga wzrok i uwagę. Dom posiada dwie duże przestrzenie zewnętrzne, które zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku. Dziedziniec zawiera wiele specjalnych udogodnień i jest wspaniałym miejscem, w którym można odpocząć na świeżym powietrzu bez zakłócania prywatności. Druga otwarta przestrzeń w tej? minimalistyczny dom prezentuje atrakcyjne drzwi przesuwne, a po ich otwarciu dom staje się pawilonem zewnętrznym.

Harborview Hills — projekt basenu i wygląd zewnętrzny

minimalistyczny-nowoczesny-dom-port-wzgórza

Wnętrze również jest wyrafinowane minimalistyczny design zaprojektowany. W pokojach znajdują się drewniane podłogi, które zapewniają wspaniałe uczucie ciepła i bezpieczeństwa. Znajdziecie tu również lakierowane szafki, które również nadają białym ścianom szczególnej świeżości pomieszczeń. Jeśli chodzi o strefę kuchenną, od razu rzuca się w oczy wspaniała wyspa kuchenna w wyrafinowanym minimalistycznym designie.

minimalistyczny dom autorstwa Laidlaw Schultz Architects

minimalistyczna-nowoczesna-architektura-basen

To minimalistyczny design jest również nie do pomylenia w salonie. Jak widać na poniższych zdjęciach, meble tapicerowane doskonale prezentują się dzięki swoim geometrycznym liniom i kształtom. Paleta kolorów jest prosta, niemal monochromatyczna. Piękno mebli w czerni i bieli podkreśla stylowy dywan w pomarańczowej tonacji. To minimalistyczny design wnętrze uzupełnia łazienka, sypialnia i wiele innych pomieszczeń mieszkalnych w tym samym nowoczesnym stylu.

Biały wygląd zewnętrzny

biała-nowoczesna-architektura-harborview-wzgórza

biała-nowoczesna-architektura

minimalistyczny-nowoczesny-dom

Wypełniona światłem sypialnia o minimalistycznym designie

oświetlona-sypialnia-wzgórza-portowe

innowacyjna technologia – system telewizyjny w sypialni

innowacyjna-technologia-telewizor-w-sypialni

Nowoczesna kuchnia – marmurowe blaty

nowoczesne-projektowanie-kuchni-marmurowe-blaty

Okrągła szklana lampa wisząca

okrągła szklana lampa wisząca

Projekt salonu

Harbourview-hills-modern-salon-design

minimalistyczny design w łazience

minimalistyczny-design-w-łazienki