Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Luksusowy dom nad morzem – rezydencja „Nettleton 199”

Luksusowy dom nad morzem – rezydencja „Nettleton 199”

Od architektów SAOTA – współpraca z Design Stuido OKHA, Cape Town

 nowoczesny projekt salonu

Ten wspaniały dom na wybrzeżu? znajduje się w Clifton, na przedmieściach Kapsztadu w RPA. Zleceniodawca dostarczył architektom SAOTA specyfikację przestronnej rezydencji z widokiem na ocean i dobrze chronionym terenem prywatnym. Dodatkowo należy zaprojektować ogród na wzgórzu. Więc Nettleton Residence 199 spełnia oczekiwania?

Luksusowa willa w Kapsztadzie

elegancka podłoga w salonie

brązowe skórzane meble i nowoczesne oświetlenie

Architekci wykorzystują dogodną lokalizację spektakularnego Dom przybrzeżny i jak najlepiej to wykorzystałem. Dom na plaży został sprytnie zaprojektowany tak, aby niesamowity widok miał swój własny. Przezroczyste szklane ściany płynnie łączą wnętrze z zewnętrzem. Przez szklaną fasadę obficie wpada światło słoneczne. Mimo, że willa została zbudowana na wzgórzu, mieszkańcy nie powinni obejść się bez ogrodu – zaprojektowano zielony raj na podwórku. Pomieszczenia mieszkalne są zbudowane na wyższym poziomie, dzięki czemu nic nie zasłania widoku na ocean.

Wnętrze w luksusowym domu nad morzem

ekscytujący design - białe skórzane meble w salonie

nowoczesna sypialnia z widokiem na ocean

Ten niezwykły Dom przybrzeżny jest z SAOTA Architekci dla ludzi o wyrafinowanym guście. Biała kolorystyka wnętrza willi stanowi idealne tło dla kolekcji dzieł sztuki, stylowych designerskich mebli oraz elementów dekoracyjnych. Projektanci wnętrz OKHA połączyli kolory, tekstury i kształty, aby stworzyć niepowtarzalny wystrój wnętrz. Wnętrze miało również wpływ na otoczenie – w domku na plaży panuje wesoła atmosfera. Mocne kolory i ekscytujące geometryczne kształty tworzą nowoczesny wygląd. Adam Court z OKHA Interieur tak o luksusowym domu nad morzem wyjaśnił: „Budynek oferuje pełne dramatyzmu i dynamiczne wnętrza – głównym celem było stworzenie miękkiej i intymnej przestrzeni jako kontrapunktu dla geometrycznych linii nowoczesnej architektury…”

Od Jaz

nowoczesna dekoracja w salonie

elegancki obraz w salonie

ekscytujący projekt łazienki

elegancka łazienka

czerwone akcenty w białym salonie

biała sofa z czerwonymi poduszkami

Szklany stół w nowoczesnej jadalni

eleganckie wnętrze - białe meble

Grafika w sypialni

Grafika w sypialni

nowoczesna fasada – luksusowy dom w RPA

elegancki projekt domu

elegancki design – dom na wybrzeżu

elegancka fasada - domek na plaży