Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Luksusowa i nowoczesna chata mleczarska na niezapomniane wakacje

nowoczesny-Sennhütte-Szwajcaria

Ten luksusowy i nowoczesna chata mleczarska został zaprojektowany jako komfortowy dom wakacyjny. Został zbudowany przestronnie zgodnie z tradycyjnymi zasadami budownictwa w Szwajcarii. Sennhütte, Chalet Zermatt Peak jest oznaczony jako butikowy Sennhütte, a przytulne wnętrze może pomieścić do 13 osób dorosłych. Sennhütte w górach znajduje się w pięknym otoczeniu Zermatt i z pewnością zachwyci każdego, kto lubi świeże powietrze i przyrodę. Ekskluzywny dom wakacyjny urządzony zgodnie z wysokimi oczekiwaniami gości.

Luksus i elegancja pod jednym dachem – nowoczesna mleczarnia w Szwajcarii

Luksusowe białe sofy do salonu

Na pierwszy rzut oka fasada luksusowego domu wakacyjnego wygląda raczej tradycyjnie i typowo dla regionu. ten posiada nowoczesną chatę mleczarską wkomponował skarpę w konstrukcję i sprawia wrażenie, jakby był tam od pokoleń. Konstrukcja wykonana z naturalnych materiałów zachęca kamień i drewno. We wnętrzu szczęśliwi goście mogą podziwiać połączenie tradycji z nowoczesnością.

Nowoczesna chata mleczna ze wspaniałym wystrojem wnętrz

Luksusowy basen Sennhütte

ten nowoczesna mleczarnia ma ciekawe wejście – długi kamienny tunel prowadzi przez piwnicę z winami do części mieszkalnej. Ciekawe nisze ozdobione są rzeźbami, a wygodne meble rozmieszczone są w przytulnych salonach, aby można było w spokoju odpocząć. Pierwsze piętro Sennhütte kontrastuje z wejściem – bogato przeszklona fasada pozwala, aby piękna okolica nabrała charakteru i otwiera budynek. Możesz cieszyć się górami w wygodnej części dziennej.

Nowoczesna mleczarnia z błyszczącą strefą prywatną

Domek z luksusową sypialnią

Drewno wykorzystywane jest również we wnętrzu – nowoczesna mleczarnia wygląda bardziej przytulnie dzięki drewnianym belkom. Również w prywatnych pokojach gości drewno służy jako element łączący we wnętrzu. Pomieszczenia są również zaprojektowane w sposób otwarty, poszczególne strefy są ze sobą płynnie połączone. Każda część sypialna jest wyjątkowa, a projektanci przywiązali dużą wagę do nawet najdrobniejszego szczegółu. Szlachetne tkaniny, dywany z motywami zwierzęcymi, meble o metalowej konstrukcji i lśniące kryształowe żyrandole – nic nie zostało oszczędzone, by czuć się dobrze.

Od Jaz

Sennhütte z pięknym widokiem

Sennhütte-piękny-widok

Luksusowe wnętrze w Sennhütte w Szwajcarii

Luksusowy kryształowy żyrandol do wnętrz Sennhütte

Marmur i drewno w łazience

Drewniana umywalka z marmuru w łazience

Nowoczesna kuchnia z wbudowanym oświetleniem

nowoczesne-oświetlenie-kuchni

Sennhütte w górach – wnętrze

Luksusowe wnętrze gór Sennhütte

Domek w basenie górskim

Domek górski basen

Luksus w domu wakacyjnym – wejście

Wejście do luksusowego domku?