Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Egzotyczny luksus: nowoczesny biały dom w World of Mouth

biały-egzotyczny-dom-nadbrzeżny

Ten nowoczesny biały dom jest projektem Świat Ust i to jest w Seminyak na Bali. Jeśli jesteś osobą romantyczną to ten wspaniały dom Cię zafascynuje. Willa stanowi ciekawą interpretację architektury śródziemnomorskiej, co widać w zaokrąglonych narożnikach i w odniesieniu do ogólnego wyglądu budynku. nowoczesny biały dom jako całość.

Nowoczesna biała willa na Bali

nowoczesny-biały-dom

To nowoczesny biały dom może zafascynować każdego wspaniałą białą fasadą ozdobioną pięknymi zielonymi tropikalnymi roślinami. To wszystko oraz czyste geometryczne linie zewnętrznej klatki schodowej wiernie ilustrują aktualne trendy w budowie nowoczesnego domu jako przedłużenia jego naturalnego otoczenia nowoczesny biały dom także dużo otwartych przestrzeni, w których można bezpiecznie oddać się pełnemu relaksowi.

Biały egzotyczny dom na Bali

biały-egzotyczny-dom-bali

Ogólna estetyka tego? nowoczesny biały dom wymaga świeżego spojrzenia na wnętrze i dekorację. Jeśli chodzi o kolorystykę, to pomieszczenia mieszkalne utrzymane są w czerni i bieli, zgodnie z życzeniem klienta. Jednak sytuacja wygląda bardzo plastycznie i kolorowo ze względu na piękne detale w tym przypadku biały wystrój wnętrz, podobnie jak unikalne rozwiązania oświetleniowe, niesamowite kształty dekoracyjnych wazonów czy piękne kontury mebli o kształcie inspirowanym jajkiem. Zapewnia również to nowoczesny biały dom dużo światła, które sprawia, że ​​białe wnętrze jest jeszcze bardziej zachęcające.

Luksusowa biała architektura

biała-luksusowa-architektura-bali

Twórcze wykorzystanie przestrzeni w tym białe wnętrze jest priorytetem i dlatego różne części wystroju są ze sobą w pełni współgrające. W rzeczywistości nawet harmonijnie nakładają się na siebie, co różne obszary w to białe wnętrze pozwala na zmianę ról zgodnie z życzeniami i postawami właścicieli.

Projekt wanny – Biała willa na Bali

wanna-design-biała-willa-bali

Rozkładana sofa w egzotycznym domu na Bali

sofa-łóżko-egzotyczny-domek-bali

Niesamowite nowoczesne drzwi przesuwne

niesamowite-nowoczesne-drzwi-przesuwne

Egzotyczny projekt sypialni na Bali

egzotyczne-projektowanie-sypialni-bali

Biały egzotyczny projekt sypialni

biały-egzotyczny-projekt sypialni

egzotyczna-projektowanie-sypialni-biała-willa-bali

Dekoracja łazienki – czarno-biały kontrast

kontrast w wystroju łazienki

luksusowa-szafa-biała-willa-bali

  Biały projekt łazienki

łazienka-wnętrze-biały-dom-bali