Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Doskonały przykład architektury minimalistycznej – Gayton Road Residence

Minimalistyczny projekt domu ze szklaną ścianą

Co za wspaniały przykład minimalistyczna architektura z naprawdę wyjątkowym designem. Rezydencja Gayton Road znajduje się w Hampsted Village. Nowoczesny projekt jest efektem pracy architekta Richarda Paxtona i łączy stylowe wnętrze z funkcjonalnością i ochroną środowiska.

minimalistyczna architektura – Gayton Road Residence

Rośliny-salon-minimalistyczne-wnętrze

Jedną z najważniejszych cech nowoczesnej architektury jest jej otwarty design. W związku z tym Richard Paxton naprawdę stworzył przyjazny dom, który jest otwarty na świat. Konstrukcja domu charakteryzuje się dużymi przeszklonymi ścianami, a nawet przeszklonym sufitem. Szklany sufit jest sterowany elektronicznie i może się otwierać – połączenie przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej jest idealne. Nowoczesny, minimalistyczny wewnętrzny dziedziniec z basenem poprawia samopoczucie i wzbudza emocje. Fasada jest pomalowana na biało, typowo minimalistycznie.

Nowoczesna minimalistyczna architektura z eleganckim wnętrzem

Szklany-stolik-nowoczesny-salon-minimalistyczny-dom

fioletowe oświetlenie salonu

Eleganckie wnętrze w minimalistyczna architektura  określa również kolor biały. Ekscytujące kolorowe oświetlenie tworzy atmosferę i nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Niewielkie kolorowe detale stanowią akcenty w nowoczesnym wnętrzu. Drewno jest obecne wszędzie w domu – czy to drewniane regały, czy drewniany blat kuchenny – ten naturalny materiał sprawia, że ​​wystrój wnętrz nabiera cieplejszego i bardziej zachęcającego wyglądu. W przeciwnym razie nacisk kładzie się na szkło – szklane krzesła i szklany stół są fascynujące i wyglądają dokładnie we właściwym miejscu. ten minimalistyczna architektura nigdy nie wyglądał tak blisko natury.

Nowoczesny basen na dziedzińcu

nowoczesny-basen-minimalistyczny-dom

Sypialnia ze szklaną ścianą

nowoczesna czerwona kołdra w sypialni

nowoczesne meble minimalistyczne

nowoczesne-białe-minimalistyczne-meble

minimalistyczne wnętrze

nowoczesny dziedziniec projektu domu

nowoczesne oświetlenie

nowoczesne oświetlenie salonu

Projekt

minimalistyczny projekt domu