Architektura, aranżacja wnętrz, domy marzeń

Domy gwiazd – szklany dom Ashtona Kutchera

Ashton Kutcher Luxury Estate

Szklarnie są nie tylko piękne i imponujące, oferują niesamowite widoki na okolicę i można podziwiać zachód słońca. Hollywoodzka gwiazda Ashton Kutcher ma jeden? Szklany dom, to jest godne pozazdroszczenia. Obiekt zajmuje powierzchnię 9400 metrów kwadratowych i został wybudowany na słynnym wzgórzu Hollywood w 2008 roku. Za projektem stoi firma architektoniczna Mills Studio.

Szklany dom z niezapomnianym widokiem w Hollywood

nowoczesna fasada domu

Styl szklanego domu jest ultranowoczesny, z elegancką fasadą i oryginalną konstrukcją dachu. Wnętrze obejmuje pięć sypialni i osiem łazienek, przestronny salon i elegancką kuchnię. Fakt, że szkło zostało użyte jako główny materiał widać wszędzie – czy to szklane drzwi, duże okna czy szklane tarasy – piękny dom oferuje piękny nadzór Hollywood.

Szklany dom łączy funkcjonalność i design

Meble wypoczynkowe patio

To Szklany dom by Ashton Kutcher ma do zaoferowania wiele zalet i udogodnień – w tym kino domowe, centrum spa, pokoje do masażu, bar i duży odkryty basen. Innowacyjny system w łazience pozwala na wykorzystanie zintegrowanych przycisków na zlewie oraz w kuchni. Sama kuchnia jest bardzo elegancka, przestronna, z tylko jedną wyspą i bez dużych półek na książki.

Ultranowoczesne meble i oryginalne dodatki

Pluszowy dywan czarny żyrandol

Wysokie sufity, szklane ściany i podłoga współgrają z ultranowoczesnymi meblami i oryginalnymi dodatkami. W salonie dominuje połączenie szkła i stali nierdzewnej, a drewniane konstrukcje i elementy tworzą przytulną atmosferę w jadalni.

Kreatywna aranżacja wnętrz od Szklany dom Ashton Kutcher jest logiczną kontynuacją ciekawej i niezwykłej architektury budynku, która wyróżnia go spośród wszystkich innych domów w stylu śródziemnomorskim w okolicy. Pobliskie jezioro tworzy romantyczną atmosferę. Nieruchomość Ashtona Kutchera nie tylko pozostawia trwałe wrażenie, ale jest również doskonałym przykładem korzyści, jakie może przynieść architektura na planie otwartym.

B. Angelov

Hollywood House – salon Ashtona Kutchera

Hollywood House Salon Ashton Kutcher

Domy Stars-Ashton Kutcher Hollywood House

Domy-Gwiazdy-Ashton-Kutcher-Hollywood House

Podwójne łóżko w sypialniSypialnia z podwójnym łóżkiem nowoczesny design

Zewnętrzny basen

Basen na zewnątrz Hollywood

Spa Bad-Ashton Kutcher-Hollywood House

Spa Bad Ashton Kutcher Hollywood House

Szklany dom autorstwa Ashtona Kutchera – nowoczesna architektura

Szklarnia-Ashton-Kutcher-nowoczesna-architektura