architektura

Zrównoważona architektura od niemieckiego studia Aisslinger

Zrównoważony projekt domu autorstwa Studio Aisslinger

Niemieckie studio Aisslinger opisuje to niesamowite zrównoważona architektura w trzech słowach – “Modułowy”, “Trwałe” i “Przenośny”. Dodam „wyjątkowy”, a także „niesamowicie szykowny” i „inspirujący”. Ten dom nazywa się “Fincube”. Jest to ekologiczny dom z poziomymi drewnianymi listwami. Otaczają przezroczystą szklaną konstrukcję ściany. Tworzy to bardzo ciekawą, nowoczesną atmosferę projektu.

Zrównoważony projekt domu

Projekt domu ekologicznego autorstwa Aisslingera z Niemiec

W dzisiejszych czasach wielu ludzi jest przyjaznych naturze. Dzieje się tak dlatego, że problemy ekologii są inspiracją wielu kampanii lokalnych lub międzynarodowych firm i organizacji. Dziś coraz więcej architektów zaczyna budować eko domy. Są odpowiednie dla osób, które nie tylko chcą konsumować. Jeśli jesteś fanem eko ​​domów, jest to absolutnie „dom marzeń” dla Ciebie. Te małe domy mają 47m2 powierzchni mieszkalnej. Projekt jest bardzo ładny i nowoczesny. Ta zrównoważona architektura ma minimalistyczne wnętrze, które idealnie komponuje się z czystą, elegancką konstrukcją.

Projekt wnętrz w eko domu

Ekologiczna kuchnia domowa

Zrównoważone meble do projektowania domów

Nawet jeśli ten dom jest bardzo mały, przestrzeń mieszkalna w środku jest dość rozległa. To bardzo europejskie. Większość domów w Europie wygląda minimalistycznie na zewnątrz, ale są bardzo rozległe i otwarte w środku. Wnętrze i meble są nowoczesne i ekologiczne. Możesz zobaczyć, jak wszystko jest w doskonałej harmonii. Meble sprawiają, że wnętrze jest jeszcze piękniejsze. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Te zrównoważona niemiecka architektura jest nieco zbyt futurystyczna, ale jest też bardzo wygodna i praktyczna. Te domy o zrównoważonej architekturze przez niemieckich architektów nazywane są również drogą do przyjaznej dla środowiska przyszłości.

Eko-dom z niemieckiego studia Aisslinger

Zrównoważony projekt domu autorstwa niemieckich architektów  Widok z boku projektu ekologicznego domu

Zrównoważony projekt domu autorstwa Studio Aisslinger - na zewnątrz