architektura

Światowej sławy studio architektoniczno-projektowe JDS

nowoczesny-budynek-sadzony-dach

 Młody zespół z architektury i Studio projektowe  JDS, została założona przez Belga Juliena De Smedta. Ta ekscytująca firma ma wymagający program – projektanci umiejętnie łączą wiedzę z różnych dziedzin i pracują przy projektach prywatnych, publicznych i korporacyjnych. JDS produkuje wyjątkowe projekty, na które wpływ miała nowoczesna architektura na całym świecie. Mogą różnić się stylem, a mimo to być dostosowane do konkretnego miejsca, klimatu lub funkcji.

Studio architektoniczno-projektowe JDS ze zrównoważonymi projektami

doskonała-nowoczesna-architektura-projektu

Bogata różnorodność projektów architektonicznych odzwierciedla idee dociekliwego zespołu, który reaguje na zmiany stylu życia i technologii. Wspólna podstawa, że ​​wszystkie projekty architektury i Studio projektowe dzielenie się patrzy w przyszłość. Przyjazne dla środowiska i zrównoważone technologie zostały włączone do każdego projektu. Nawet skala projektu nie może zmienić tej społecznej odpowiedzialności. Projektanci JDS są w stanie wykorzystać swoje liczne umiejętności, aby efekt końcowy był przekonujący. Każdą nową pracę traktują jako wyzwanie, które łączy w sobie aspekty społeczne i zawodowe. W rezultacie powstało wiele ekscytujących projektów, z których wszystkie charakteryzują się bliskim związkiem z naturą.

Duch zespołowy dla innowacyjności od studia architektoniczno-projektowego JDS

Hangzhou-Projekt-JDS-Architekci-Nowoczesny-Design

Połączenie dotychczasowej wiedzy i doświadczenia ma dla architektury i Studio projektowe JDS Zespół przyniósł sukces. Starają się rozwiązać każdy problem poprzez wiedzę teoretyczną i doświadczenie zawodowe. Dzięki nowoczesnym i przyszłościowym metodom, bezkompromisowej profesjonalnej realizacji projektu i zamiłowaniu do innowacji, JDS udało się stworzyć inspirującą i wywierającą wpływ architekturę. Kilka lokalizacji na całym świecie jest doskonałym dowodem na odświeżającą kreatywność i wrażliwe podejście zespołu projektantów. Gwarantuje to wysokie standardy. Imponujące portfolio JDS pokazuje firmę, która poprzez swoje projekty pozytywnie wpływa na świat nowoczesnej architektury i społeczeństwa.

Od Jaz

Innowacyjne projekty przyjazne środowisku

innowacyjna-zrównoważona-architektura-projekt-JDS

Zrównoważona architektura łączy nowoczesną technologię i minimalistyczne zasady

innowacyjne-nowoczesne-technologie-projektowanie-oświetlenia-budynków

Nowoczesny stok narciarski

Innowacyjny projekt stoku narciarskiego

Nowoczesna innowacyjna architektura

nowoczesna-innowacyjna-architektura

Nowoczesny akademik

Akademik M6B1

Kamienica z obsadzonym dachem

elegancki-prywatny-dach-rezydencji

Taras na dachu z drewnianą podłogą

nowoczesny-dach-taras-elegancki-design-podłogi-drewniane