architektura

Szklany dom w Los Angeles

nowoczesny dom w USA - szklana fasada

Ten piękny luksus Szklany dom w Los Angeles znajduje się w dzielnicy Brentwood w Los Angeles w Kalifornii. Jej twórca nazywa się czapka Ray od cap + du architekci. Dom został wybudowany w latach sześćdziesiątych, ale został niedawno wyremontowany i pojawił się na rynku nieruchomości w 2009 roku, cena sprzedaży wyniosła 4,5 miliona dolarów. To dobra cena za wszystkie wspaniałe przedmioty, które ten piękny dom ma do zaoferowania.

Nowoczesny design – szklany dom w Los Angeles

szklany dom w Los Angeles - basen i szklana fasada

To Szklany dom w Los Angeles jest otoczony wysokimi drzewami, za którymi odsłania się falujący zielony krajobraz i panoramę miasta. Ze względu na różne widoki, jakie ten dom może oferować z każdej strony, architekci zdecydowali się na dużą szklaną fasadę. Zastosowano również belki betonowe i ciemną tarcicę. Oprawiają okna.

Szklany dom nowoczesna architektura

kolorowe wnętrze - szklany dom w Los Angeles

Zanim Szklany dom w Los Angeles znajduje się w małym zielonym ogrodzie, oddzielonym od basenu szklanym ogrodzeniem. Obok niego jest wąska kamienna platforma z siedzeniami. Widok z ogrodu jest niesamowity i czujesz się bliżej natury. Kolejny pokój w Szklany dom w Los Angeles, gdzie można odpocząć jest taras na górnym poziomie. Wykonano ją z desek i wyposażono w meble dla całej rodziny.

To Szklany dom w Los Angeles został zbudowany na trzech poziomach. Jest pięć sypialni, trzy łazienki, w tym kuchnia, jadalnia, salon i tak dalej. Wystrój wnętrza wygląda bardzo świeżo i ciepło. Istnieje wiele kolorów mebli i dekoracji, w tym czerwony, pomarańczowy, żółty i brązowy. Cała ta kolorystyka tworzy idylliczne, jasne miejsce.

KH Christova

ekscytujące kolorowe wnętrze

nowoczesny projekt domu z USA - basen