architektura

Spiralne schody na 6000 książek – nowoczesna architektura z Portugalii

Nowoczesna architektura z Portugalii

Spiralne schody do książek - nowoczesna architektura z Portugalii

to jest Schody kręcone do nieba dla miłośnika książek. Oto jedna z najlepszych współczesnych próbek architektonicznych architekta Manuel Maia Gomes z Portugalii pokazane. To pięknie Schody kręcone jest główną cechą Dom Antero de Quental. Uderza jego wyjątkowość, styl i piękno.

ten klatka schodowa doskonale współgra z resztą domu. To droga na drugie piętro. Minimalistyczne wnętrze wzmacnia tę spiralną, innowacyjną architekturę. Ciepłe detale z drewna są wspaniałą cechą projektu Schody kręcone i nadaj mu ostatnie szlify.

Spiralne schody na 6000 książek

Spiralne schody do książek w Portugalii

Te Schody kręcone jest zbudowany w bardzo szczególny sposób, dzięki czemu atmosfera jest zachęcająca, a widok skierowany jest do zapierającego dech w piersiach wnętrza. Wzdłuż schodów znajdują się półki z przeźroczystej pleksi z miejscem na do sześciu tysięcy książek dostarczać. Trudno w to uwierzyć? Czy widziałeś kiedyś, że w jednym domu jest wiele książek? Może i tak, ale uporządkowanie książek na półkach to jedno, a wokół schodów – zupełnie co innego. Jest bardzo nietypowy, a jednocześnie tak kompatybilny. Zadajesz sobie pytanie: „Dlaczego nie wymyśliłem czegoś takiego?” Jeśli spojrzysz na to w ten sposób, jest to bardzo praktyczne. Zawsze możesz dostać się do wybranej książki bez upadku drugiej, a kiedy szukasz książki, o wiele ciekawiej jest wchodzić i schodzić po schodach.

Nowoczesny Schody kręcone – Architektura w Portugalii

Spiralne schody - nowoczesna architektura z Portugalii-zamknij

Ten projekt jest również dostępny jako „Architektura poetycka” wyznaczony. Wygląda również bardzo oryginalnie, ponieważ ten dom był znany jako dom poety w XIX wieku. Dziś jest odrestaurowany w nowoczesnym stylu, a sercem domu jest Schody kręcone. Czy możesz sobie wyobrazić te niesamowite schody w swoim domu? Na pewno będzie w centrum uwagi. Jeden Schody kręcone tak jak ten sprawia, że ​​każdy dom jest jeszcze bardziej tajemniczy i poetycki.

Nowoczesna architektura z Portugalii - w środku

Spiralne schody- Nowoczesna architektura z Portugalii-spirala

Spiralne schody - nowoczesna architektura z Portugalii

Nowoczesna architektura z daleka od Portugalii