architektura

Spektakularna nowoczesna willa architektoniczna w Remote Valley, Idaho

Wiejski dom w Remote Valley - nowoczesna architektura

Jeśli potrzebujesz odosobnienia, to jest sposób na znalezienie stylowego. To nowoczesny wiejski dom architektoniczny w odległej dolinie leży na otwartej, żyznej równinie otoczonej odległymi górami.

Dom wiejski „Double Helix” wywiera silny efekt, a jednocześnie dobrze komponuje się z krajobrazem. Geometryczne kształty domu w pełni kontrastują z łagodniejszymi organicznymi kształtami otoczenia. W końcu kanciaste kształty dachu odzwierciedlają pagórkowaty teren. Nowoczesna architektoniczna struktura wiejskiego domu Naśladuje również naturalną topologię obszaru, a ogród jest ochronnie otoczony przez główny budynek, podobnie jak góry otaczające samotną płaską ziemię.

Nowoczesny Dom na wsi w odległej dolinie

Dom wiejski w Remote Valley - fasada

nowoczesna budowa domu - dom wiejski w Dolinie Zdalnej

Głównymi cechami projektu zewnętrznego są dach i ściany pokryte galwanizowaną blachą stalową chroniącą przed złą pogodą. Dzięki masywnym drewnianym belkom dom nadal nie wygląda na zimny.

Absolutna atrakcja Dom na wsi w odległej dolinie to hojne okna, przez które można podziwiać bajeczne otoczenie. Połączenie cienkiego metalu i przezroczystego szkła tworzy iluzję nieważkości. Niemniej jednak zbudowano filary, aby dom był mocno zakotwiczony w ziemi.

SpektakularnyDom na wsi w odległej dolinie

Dom wiejski w odległej dolinie – frontowa fasada

Co zaskakujące, wnętrze nowoczesnej wiejskiej rezydencji architektonicznej kontrastuje z wyglądem zewnętrznym. To Dom na wsi w odległej dolinie Wnętrze jest klasycznie nowoczesne, ale kilka tradycyjnych elementów nadaje mu przytulności. Na parterze nadbudowane filary ścienne zapewniają ciągłość schematu projektowego w strefie zewnętrznej, dzięki czemu powstaje uspokajająca atmosfera. Obfite użycie ciepłego, wysuszonego na powietrzu drewna tworzy przyjemną atmosferę. Drewno jest obecne w całym domu: belki stropowe, podłogi i pasujące do nich meble. W tym schemacie aranżacji wnętrz tradycja i nowoczesność przenikają się niemal niezauważalnie.

nowoczesny wiejski dom architektoniczny w Remote Valley

Dom Wiejski w Dolinie Zdalnej - Dach

Dom został pierwotnie zbudowany tak, aby bajeczne, dzikie otoczenie mogło zaistnieć. Najlepszym sposobem na podziwianie krajobrazu jest zapierający dech w piersiach widok 360 stopni na cały obszar z wygodnego pokoju w wieży.

Od Jaz

nowoczesna stylowa kuchnia wewnętrzna

Zaprojektowany przez Williams Partners Architects z USA 

wyposażenie łazienek - wanna do zabudowy

Widok przez okna na góry

ciemna drewniana podłoga i drewniana wiejska kuchnia

widoczne krokwie drewniane

Dom z dachem krytym i jasnoszarą okładziną elewacyjną

Dom z dachem krytym i dużym przeszklonym frontem