architektura

Prosty projekt domu w minimalistycznym stylu na łonie natury

nowoczesny projekt domu w elewacji natury

Ten prosty Projekt domu został wykonany przez David Luck Architektura zaprojektował i nazwał Rezydencję Red Hill. Budowa została zakończona w 2002 roku. Ta nowoczesna nieruchomość znajduje się w cichej okolicy na południowy wschód od Melbourne w Australii.

Nowoczesny projekt domu na australijskiej dziczy

nowoczesny projekt domu w naturze czarna ściana

Ten Projekt domu został wybudowany w środku natury, a jego konstrukcja charakteryzuje się izolacją i cichym otoczeniem. Dom znajduje się godzinę jazdy od Melbourne. Jadąc do odosobnionego osiedla Red Hill można podziwiać przepiękny naturalny krajobraz. Dom znajduje się w cichym miejscu, otoczony drzewami i zielenią.

Minimalistyczny projekt domu – lokalizacja i wyposażenie

nowoczesny projekt domu w przyrodzie jednopiętrowy

To Projekt domu składa się głównie z elementów szklanych i stalowych. Okna zostały ustawione celowo, aby uchwycić kluczowe punkty widokowe z okolicy, takie jak Melbourne czy Port Phillip Bay. Celem projektu jest utożsamienie się z dziką, ale piękną australijską przyrodą.

Znaczenie czarnego koloru w minimalistycznym designie

nowoczesny projekt domu w przyrodzie bocznie

Za czarnym minimalistą Projekt domu można zobaczyć umysł, nadzieję i ducha Australii. Czarne elementy wyglądają, jakby unosiły się w przestrzeni, co reprezentuje wyniesienie ponad zwykłe normy społeczne i poszukiwanie lepszej przyszłości.

Okno obrazu w sypialni

nowoczesny projekt domu w naturze panoramiczne okna

Ta metafizyczna koncepcja projektowa oznacza bycie częścią krajobrazu i opanowanie procesów życiowych. Czarne ściany wyglądają jak cienie. Gdy nadchodzi noc, ciemność na zewnątrz łączy się z czarnymi ścianami wewnątrz domu. Sztuczne światło w domu kontrastuje z ciemnością i tworzy dramatyczny efekt.

Drewniana rampa wskazuje drogę

nowoczesny projekt domu w naturze drewniana rampa

To Projekt domu charakteryzuje się dużymi i solidnymi panelami ściennymi tektonicznymi. Tafle ze szkła, stali i drzwi przesuwnych są odsunięte od światła, aby jeszcze mocniej przekazać wrażenie przenikania się granic pomieszczenia.

Duża przestrzeń o wielu możliwych zastosowaniach

nowoczesny projekt domu minimalistyczny w naturze

To Projekt domu łączy starożytny krajobraz z duchem współczesnej Australii. Niektóre pawilony zapewniają większą strukturę krajobrazu ogrodowego. Rampa prowadząca do miasta zamienia się w rodzaj zamkniętej werandy, która łączy jedyne pomieszczenie.

Czerwone zdobione ściany z czarnym skórzanym taboretem

nowoczesny projekt domu w naturalnym skórzanym stołku

Sypialnia została zaprojektowana w dokładnych proporcjach tatami i urządzona w bardzo minimalistycznym stylu. Eleganckie drzwi przesuwne wyznaczają granicę między wnętrzem a dziką naturą na zewnątrz. Ośmiometrowa kuchnia została umieszczona w szklanym pudełku i przypomina akwarium. Obok znajduje się przestrzeń łącząca salon, jadalnię i sypialnię z tarasem.

Drewniany taras na ciepłe słoneczne dni

nowoczesny projekt domu w naturze drewniany pokład

Ruchome ściany z zabudowanymi sofami pełnią funkcję przedłużenia przestrzeni w samym pomieszczeniu.Aranżacja wnętrza koliduje z dzikością otoczenia zewnętrznego. Motywem przewodnim tego projektu są wady i kompozycja pomiędzy Projekt domu i naturalny krajobraz. Projekt może wizualnie nawiązywać do otoczenia, ale emocjonalnie jest mu jeszcze daleko. Dom wygląda jak czarna skrzynka, w której zamknięte są emocje starej Australii.

Nowoczesna kuchnia w szklanym pudełku

nowoczesny projekt domu w naturalnej szklanej kuchni

Plan architektoniczny domu   nowoczesny projekt domu w planie architektury przyrody