architektura

Nowoczesny projekt hangaru na łodzie autorstwa 5468796 Architecture Inc.

Nowoczesny design - dom na łodzi

To nowoczesny projekt łodzi znajduje się w Storm Bay w zachodnim Ontario. „Guertin Boat Port” to niezwykle rozbudowany dok na świeżym powietrzu, który jest zbudowany na dwóch piętrach i obejmuje atrakcyjny, umieszczony na stałe drewniany chodnik. Ten projekt został zaprojektowany w całości z myślą o rekreacyjnej przyjemności klienta. To nowoczesny projekt łodzi składa się głównie z powierzchni odbijających – światło odbite od falującej powierzchni jeziora jest manipulowane i rozpraszane, aby stworzyć dynamiczne wrażenia wizualne. Materiały wybrane do tego projektu to wszystkie metale przemysłowe, co nadaje mu industrialną estetykę nowoczesny projekt łodzi naradza się. Ze względu na wietrzny charakter terenu konieczne są osłony, ale są one również perforowane, aby zapobiec atakowi z powietrza. To nowoczesny projekt łodzi ma wspaniały taras widokowy na piętrze, z którego można podziwiać nieograniczone widoki na jezioro i brzeg.

Nowoczesny projekt budki – widok budki od strony doku

Nowoczesna łódź mieszkalna - widok z brzegu

Do miejsca dokowania motorówek i wygodnie urządzonej platformy widokowej prowadzi funkcjonalny, ale dramatyczny drewniany chodnik, który biegnie wzdłuż skalistego wybrzeża. Aby przyzwyczaić się do naturalnego ruchu wody i ekstremalnych warunków sezonowych cykli „zamrażania i rozmrażania”, konstrukcję datowano nowoczesny projekt łodzi sprytnie opracowany z elastycznymi przegubami obrotowymi.

Projekt Boothaus – widok z boku

Nowoczesny design od strony łodzi mieszkalnej

Najważniejszy materiał w konstrukcji nowoczesny projekt łodzi zawiera stalowe ceowniki, wzmocnione podpory ciśnieniowe i baldachim kombinowany. Górna platforma widokowa ma obniżone granice, dzięki czemu widok na jezioro jest absolutnie niezakłócony żadnymi elementami architektonicznymi.

Obszar dokowania

Nowoczesna strefa dokowania z hangaru na łodzie

To nowoczesny projekt łodzi ilustruje innowacyjny charakter projektów 5468796 Architecture Inc., a także jest wystarczająco elastyczny, aby dostosować się do ich wizji we wszystkich typach projektów, z życzeniami klientów w centrum procesu projektowania.

przez Jaz

Nowoczesny dom chamski autorstwa 5468796 Architects z Kanady

Nowoczesna łódź mieszkalna - dwupiętrowa

 Projekt schodów z domu na łodziNowoczesna łódź mieszkalna - schody

Plan architektoniczny

Nowoczesny plan architektury łodzi mieszkalnej