architektura

Nowoczesny projekt domu zapewnia komfort i dobre samopoczucie dla rodziny

nowoczesny projekt domu w domu rodzinnym pacific palisades

A nowoczesny projekt domu, wciąż nazywany Carrillo Residenz, został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Ehrlich Architects. Dwupiętrowa rezydencja znajduje się w Pacific Palisades w zamożnej dzielnicy Los Angeles w Kalifornii.

Nowoczesny projekt domu w Pacific Palisades jako idealny dom rodzinny

nowoczesny projekt domu w salonie z palisadami pacyfiku

Rezydencja Carrillo jest doskonałym przykładem jednego? nowoczesny projekt domu dla rodziny. Dom znajduje się wzdłuż kanionu Santa Monica i ma piękny widok na Ocean Spokojny. Dom został zaprojektowany z myślą o młodej rodzinie z dwójką dzieci i uwzględnił Państwa życzenia i potrzeby. W willi panuje ciepły kalifornijski klimat i zapierające dech w piersiach widoki. Z zewnątrz parter wyznaczały okładziny ścienne z płytek kamiennych, natomiast drugie piętro charakteryzowało nieskazitelnie białe ściany.

Nowoczesny projekt domu z widokiem na Ocean Spokojny i kanion Santa Monica

nowoczesny projekt domu w szklanej ścianie pacific palisady

Taki nowoczesny projekt domu w większości przypadków zawiera również elementy szklane. Salon i jadalnię oddzielone są od wewnętrznego dziedzińca ogromną przeszkloną ścianą. Przestrzeń zewnętrzna została podzielona na dwie strefy. Front dziedzińca to idealny słoneczny plac zabaw dla dzieci, a na dziedzińcu otwarta jadalnia, miejsce na grilla oraz piękny basen typu infinity. Można tam w pełni cieszyć się widokiem na Ocean Spokojny. Szklaną ścianę jadalni i salonu można całkowicie otworzyć za pomocą kilku obrotowych szklanych drzwi. W ten sposób znika granica między przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną. Drewniany strop i betonowe ściany to bardzo udane połączenie, które dodaje rezydencji nowoczesny, ale przytulny wygląd.

Salon i jadalnia są oddzielone wbudowanymi szafkami

nowoczesny projekt domu w palisadach pacyficznych salon jadalnia

Wewnątrz domu pokoje rodziców i dzieci są oddzielone schodami i mogą być całkowicie oddzielone od siebie za pomocą przesuwnych paneli. Szafki do zabudowy służą jako przegrody w całym domu. W razie potrzeby pokój zabaw na drugim piętrze można również przekształcić w trzecią sypialnię. Główna sypialnia została rozłożona na zewnątrz, tworząc zadaszony ogródek jadalny z widokiem na kanion. Taki nowoczesny projekt domu z czystymi geometrycznymi liniami, przestronnymi pokojami i nowoczesnym designem to idealna rodzinna willa.

Zewnętrzny widok nowoczesnego domu w Kalifornii

nowoczesny projekt domu w pacyficznym ogrodzie palisady

Z salonu jest widok na zewnętrzny plac zabaw

nowoczesny projekt domu na dziedzińcu z palisadami Pacyfiku

Przytulny salon ze szkła, kamienia i drewna

nowoczesny projekt domu w pacyficznych palisadach panoramiczne widoki

Kuchnia o nowoczesnym designie i czystych liniach

nowoczesny projekt domu w pacyficznej kuchni palisadowej

Łazienka z pięknym widokiem panoramicznym

nowoczesny projekt domu w pacyficznej łazience palisady

Drewniane schody

nowoczesny projekt domu w schodach palisadowych Pacyfiku